pc ler donuyo ne yapmam lazım

HPQ-User
17-10-2008, 16:57   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Akmira sormuş:
ben internet cafe işletiyorum pc ye formatı atıyorum  driverleri yüklüyorum gerekli proğramları yüklüyorum 10 dk sonra donuyo hiç bişey yapamıyorum tekrar başlatıyorum yine aynı bidaha format atıyorum busefer driverleri yüklüyom gerekli proğramları (msn,winrar,vs vs) yüklemiyorum bekliyorum sorun yok aynı sorun bi kaç masamdada oldu sırayla teker teker makinalar aynı sorun vermeye başladı neden kaynaklanıyodur vede ne yapmam lazım cevaplarsanız sevinirim
bu arada bütün pc lerin özellikleri aynı

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
pentium 4 CPU 3.00Ghz 1.00 GB RAM

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

frozen
17-10-2008, 17:03   |  #2  
frozen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
776 mesaj

antivirus kurmayı dene. işe yarayacaktır.
internet kafeleri kullanan insanlar genelde ya oyun oynayan, yada evinde yapmak istemediklerini yapan kullanıcı kitlesidir. güzel bir anti virus işini görecektir.

YasarS
17-10-2008, 17:04   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,238 mesaj

Eğer sunucu kaynaklı değilse harddiskin ömrü ve makinaların iç temizliğine bir bakın.

gelecek69
17-10-2008, 18:53   |  #4  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
49 mesaj
HPQ-User
Akmira sormuş:
ben internet cafe işletiyorum pc ye formatı atıyorum  driverleri yüklüyorum gerekli proğramları yüklüyorum 10 dk sonra donuyo hiç bişey yapamıyorum tekrar başlatıyorum yine aynı bidaha format atıyorum busefer driverleri yüklüyom gerekli proğramları (msn,winrar,vs vs) yüklemiyorum bekliyorum sorun yok aynı sorun bi kaç masamdada oldu sırayla teker teker makinalar aynı sorun vermeye başladı neden kaynaklanıyodur vede ne yapmam lazım cevaplarsanız sevinirim
bu arada bütün pc lerin özellikleri aynı

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
pentium 4 CPU 3.00Ghz 1.00 GB RAM

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

Dostum bütün Pc Aynı Oldugunu Söyledin Sen Sistemleri Teker Tekermi kuruyorsun Yoksa ghost lamı kurulum yapıyorsun..
daha önceden ghost la kurulum yaptın mı bu bilgisayarlarda
Ağ Kablosunu Çıkart Bide Böyle Dene Sistem Kurmayı Elindeki Xp Cdsini Degiştir Katılımsız Xp Kurmayı Dene
Hatta Elinde Home Varsa Onu Kurmayı Dene
İnternet Cafe Kurulumu Yaptım Ghosta Sorun La karşılaştım