pc me web camı yükleyemiyorum

HPQ-User
08-01-2009, 23:32   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

rüya sormuş:
web camı acmaya çalıştıgımda sorun olarak sorry you have no video camture hardware hatasıyla karşılaşıyorum cd den yüklemeye çalıştıgımda ise cd okunmuyor ne yapabilirim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
casper

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2)

_cypher_
08-01-2009, 23:42   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,389 mesaj

bilgisayarınızda camera olduna eminmisiniz camerayı baglayıp tekrar deneyin eger cameranız dahili bi cameraysa yanı bilgisayarla butunlesikse (genelde laptoplarda monitorun ustunde olr) cameranız bios tan kapatılmıs olabilir acmak icin bilgisayara acılırken casper logosu gorununce f2 ye basıp biosa girin bir kez sag ok a basarak yan sekmeye gecin internal diveces e gelin entere basın web cam olcak orda ustune gidip entere basın enabled i secin

Kaya Erdoğdu
09-01-2009, 00:36   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,281 mesaj

bnmde war webcam'ım ama cdsinden yüklemiyorum cd'yi takıyorum sonra usb'yi sokuyorum doğal olarak tanımıyor sonra windowsun çıkan penceresinde otomatik olarak kur we internetten bulup kur seçenekleri war otomatik olarak kur dediğinde gerekli olan driverleri cd'den çekip kuruyo bide bnm dediğim gibi yap bakalım olacakmı büyük ihtimal olur ...