pc min sesi gitti

uff
07-04-2007, 10:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

ya 1- pc deki hoparlörü son ses açıyorum sanki çok düşük ayardaymış gibi ses çıkarıyor 2-youtube benim pc de açılmıyo flash player yükle diyo yüklüyorum yüklendi de diyo ama yükleme 2 sn bile sürmüyo ve izleyemiyorum videoları yine diyo get the flash playerkafayı yicemm ya sunum için lazım lütfen S.O.S[V]

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 10 Nisan 2007 23:39
yardımmm
25-04-2007, 18:56   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

ya ben yanlışlıkla galiba windows un çalışmasını sağlayan bazı şeyleri silmişim.bigisayarım yapıldı ama nedense bilgisayar hoporlere ses vermiyor????acaba bunun sorunu ne olabilir ve nasıl çözebilirim???

BOOMFUNKMCS
26-04-2007, 20:10   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj
uff
ya 1- pc deki hoparlörü son ses açıyorum sanki çok düşük ayardaymış gibi ses çıkarıyor 2-youtube benim pc de açılmıyo flash player yükle diyo yüklüyorum yüklendi de diyo ama yükleme 2 sn bile sürmüyo ve izleyemiyorum videoları yine diyo get the flash playerkafayı yicemm ya sunum için lazım lütfen S.O.S[V]
hoparlörünü son sesine kadar açmış olabilirsin ancak ses eğer pc nin ayarlarından kısıksa yinede ses düşük gelir.eğer klavyenin üzerinde "volume + " tuşu varsa bas ve sesin yükseldiğini anladığında bilki ses buradan kısık :) sürekli basarak sesi arttırabilirsin.eğer klavyende ses tuşları yoksa denetim masası/ses,konuşma ve müzik aygıtları/ses efekti ve ses ayarlarından düzenleme yapabilirsin.

eğer tarayıcı olarak mozilla kullanıyorsan ayarlarından flash player lı videoların açılmasını engellemiş olabilirsin.eğer kullanmıyorsan birde java yüklemeni öneririm.

başarılar...