pc üzerinden cepten bedava internet

nitec-84
19-12-2009, 15:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
270 mesaj

merhaba arkadaşlar ben cep telefondan bedava internete girmek istiyorum kablosuz pc üzerinden kablosuz cepten internete girmek istiyorum bilgisayarım masaüstü bilgisayar telefonum nokia 6300 nokia pc suite programı bende var nasıl ayarlayabilirim yardım edebilirmisiniz

akadirbil
19-12-2009, 15:15   |  #2  
akadirbil avatarı
Üye
55 mesaj

telefonunuzu bluetooth ile bağlayın pc suite in yukarıda gösterdiğim butonuna basın internettesiniz ama ücretsiz olmaz bayağı kontör gider, denedim yani ;)

Halil Şahin
19-12-2009, 15:20   |  #3  
Halil Şahin avatarı
Yıllanmış Üye
715 mesaj

Sence böyle bir şey mümkün olabilir mi? Telefon üzerinden bedava ha :) Saçma şeyler bunlar eğer varsa internet hakkın bağlansın eğer bedava internet hakkın yoksa tük kontörler gider.

mustafa2116
20-12-2009, 00:55   |  #4  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj
Alıntı: Halil Şahin  
Sence böyle bir şey mümkün olabilir mi? Telefon üzerinden bedava ha :) Saçma şeyler bunlar eğer varsa internet hakkın bağlansın eğer bedava internet hakkın yoksa tük kontörler gider.
okuduğum kadarıyla şu tür bir olay var. DENEMEDİĞİMİ VE GÖRMEDİĞİMİ  BİLMENİZİ İSTİYORUM.

Bi,lgisayara kurulan bir program yardımıyla blututan internet ağı açılıyor.  .sis tipiprogram kurulan (java değil) bir telefonda blututtan intenete girme porgramı yükleniyor.  bu program yardımıyla telefon bilgisayara dulaşıyor ancak bilgisayardan veri almak yada göndermek için aradaşifreli bir aktarım şifresi giriliyor. bu şekilde 50 metreye akdar geniş bir alanda internetiniz oluyor.

diye okudum...