[YAZILIM] PC yeniden başlattım ve şimdi açılmıyor

HPQ-User
23-10-2012, 23:48   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Pc ye tema yükledim ve yeniden başlattım BIOS ekranına kadar açıldı ve ondan sonra yeniden başlattı hep kendini BIOS ekranını geçince yeniden başlatılıyor. Güvenli Mod da açınca pc açılıyor normal başlatınca açılmıyor.

Sistem Bilgilerim
Son Düzenleme: HPQ-User ~ 11 Kasım 2012 23:55
badwizard
12-11-2012, 18:01   |  #2  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Kullandığınız tema sistem başlangıcında çalışan bir prores başlatıyor ve bu windowsun çökmesine neden oluyor olabilir, bu temayı kullanmak sizin için çok önemli değilse güvenli modda normal prosedürü kullanarak kaldırın, kaldırılması mümkün olmayacak değişiklikler yaptıysanız sisteminizi sorun başlangıcından önceki bir zamana geri yükleyin.

SAİNT
09-12-2012, 20:58   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

tema yüklemek demek sistemin bazı kayıtı ve açılış prosedörlerini değiştirmek demek kullandığınız tema bozuk olabilir ayrıca bu tür temalar sistemi gereksiz kasmalara ve bir çok değişik hatalara vermeye gebedir format yada güvenli moddan silmeniz gerekir  reg kayıtlarına girerek temayla alakalı reg kayıtlarını silerekte başarabilirsiniz ki bu uzun ve meşakketli bir iş.

Aytek10
25-08-2018, 00:08   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Benimde şöyle bir sıkıntım var sadece reset attığımda tam açılmadan önce siyah ekran geliyor orda kalıyor mouse oynatabiliyorum ama dakkilarca beklememe rağmen açılmıyor