pdf uzantılı dosyarı siteye upload edemiyorum

serkan3740
28-03-2010, 21:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

merhab arkadaslar
ben şirketimin adına bir site tasarladım ve yayımladım
www.tutk.net
sorunum ise sitenin download bölümüne pdf uzantılı dosyaları upload edemem yani ftp ye aktaramıyorum.
globalspace programını kullanıyorum..tasarladıgım sitenin tüm dosyarını bu program aracılıgıyla upload ediyorum..hepsi oluyor ama pdf uzantılı dosyaları kabul etmiyor..sadece birkac tanesini kabul ediyor ve sonrasında su mesajı alıyorum "Geçici Tamamlama Sorunu Yanıtı" ve baglantı kesiliyor..pdf uzantılı tüm dosyaları kontrol ettim türkçe karakter uyumunada kontrol ettm ama olmuyor sitenin o download bölümü eksik kaldı
lütfen bana yardımcı olun

Anket
MicrosoftGenci
28-03-2010, 21:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
304 mesaj

sitenin sunucusu pdf uzantısını desteklediğinden emin ol ve türkçe karakterlere dikkat et gözden kaçırmış olduğun bir nedende olabilir...bunları yap olmadı sunucu sağladığı net. indir/csj233l.jpg resimlerinde de hatan var j leri büyük j yap birde öyle dene...saygılar

serkan3740
29-03-2010, 10:01   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Kardeş öcelikle cevabın için sagol..
Ama birincisi bu site güncellenmeden önce yani yaklasık bir ay önce bütün pdf dosyalarını bünyesinde barındırıyodu..Yani desteklememesi mümkün değil..İkincisi yazımda da belirttiğim gibi türkçe karakterlere dikkat ettim..ingiliz alfabesinde de -j harfi bulunur..öle olsaydı ürünler kısmındaki resimlerde gözükmezdi..Ama resimlerdeki sorunu bir kaç resmin boyutunu küçülterek düzelttim anlamsız ama anca öle oldu.. :) kaldı pdf dosyalarına.. yani broşürlere... of ya önceden olan sey şimdi niye olmuyo bilmiyorum... peki bu sunucunun pdf uzantısını destekleyip desteklemediğini nereden anlarım..

serkan3740
29-03-2010, 11:45   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

ya arkadaslar ben bu sorunu nasıl düzeltebilirim bi yardımcı olan yokmu