PDFZilla 1.2 [03.01.2010]

CHIP Online
03-01-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

PDFZilla hızlı ve düzgün bir şekilde PDF dosyalarını Microsoft Office dosyalarına dönüştüren bir masaüstü yazılımıdır. Microsoft Word, zengin metin biçimi, düz metin dosyası, HTML, Shochwave Flash SWF ya da görsel formatlara dönüştürme yapabilir.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

PDFZilla hızlı ve düzgün bir şekilde PDF dosyalarını Microsoft Office dosyalarına dönüştüren bir masaüstü yazılımıdır. Microsoft Word, zengin metin biçimi, düz metin dosyası, HTML, Shochwave Flash SWF ya da görsel formatlara dönüştürme yapabilir.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumÖzellikler:PDF'den Word'e - Bütün metin ve grafik içeriği PDF'den Word'e dönüştürme.
PDF'den RTF'ye - PDF'den Rich Text File'a dönüştürme ve Windows Wordpad ile bütün metin ve grafik içeriği düzenleyebilme.
PDF'den TXT'e dönüştürme - PDF dosyalarını düz metin dosyalarına dönüştürerek Notepad ile düzenleyebilirsiniz.
PDF'den görsele - PDF'den BMP, JPG, GIF veya TIF dosyasına dönüştürme.
PDF'den HTML -PDF dosyalarını HTML'ye dönüştürme ve otomatik olarak endeks dosyası yaratma özelliği.
PDF'den SWF - PDF'den Shockwave Flash Animasyonuna dönüştürerek web sayfalarında kullanma imkanı sunar.
Sayfa seçimi - İster bütün sayfaları, ister bir bölümünü PDF'ye dönüştürme yeteneği.
Kullanımı kolay - Bir PDF dosyası seçin -> Çıktı formatını seçin -> Dönüştürme tuşuna tıklayın.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: PDFZilla 1.2

PESSIMIST
03-01-2010, 10:58   |  #2  
PESSIMIST avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
258 mesaj

Aşağıdaki dosyayı indirirseniz daha sonra da kurabilirsiniz:
http://bit.ly/7hVW2e
http://ul.to/k7sv5t

ozlemnur
15-01-2010, 18:40   |  #3  
Taze Üye
18 mesaj

Sayın ilgili,
Sitenizde günün tam sürüm programı hakkında yazdığınız satırlar aynen şöyle "Temelde, Giveaway of the day projesi kapsamında her gün bir ücretsiz lisanslı program sunuluyor. Bu program üretici firma ile olan anlaşmaya göre minimum 24 saat download edebilmeniz için sitede bekliyor. Hem de tamamıyla ücretsiz olarak. Deneme değil, kısıtlı sürüm değil. Tam bir legal versiyon!"
Ben de bu satırlarınıza inançla bu projenin beni günlük olarak uyarması için mail adresimle üyelik yaptım ve her gün buradan bana günün programı geliyor. Bunların arasında PDFzilla da vardı ve bu program benim için önemliydi hemen 24saat içinde download edin dediğiniz için programın zipli dosyasını bilgisayarıma attım ancak çok yoğun olduğum için de birkaç gün sonra tam olarak bilgisayarıma yüklerim diye düşündüm. Ancak bu gerçekleştiremedim. Çünkü 24 saat içinde download edebilmek değilmiş sadece önemli olan, ayrıca yine bu 24 saat içinde de programı aktifleştirmem gerekiyormuş. Böylece benim için çok gerekli bir programı kaybetmiş olmayı kötü bir tecrübeyle öğrenmiş oldum.
Şimdi sizden ricam hatta bir şekilde uyarı kabul edin, çünkü kimsenin bu konuda benim gibi yanılmasını istemiyorum 24saat içinde download etmeniz ve aktifleştirmeniz için sitede bekliyor diye yazın lütfen!
Ve sizden son ricam ise bu ikazınız benim yazdığım şekilde tam olmadığı için kaçırdığım bu programı yine tam sürüm olarak bana gönderme imkanınız var mı?
Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla, Ö.N.

Mehmet Kök
15-01-2010, 20:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
170 mesaj

ozlemnur arkadaş PESSIMIST Arkadaşımızın Linkini Açarsanız Sorun Çözülür Link Çalışıyor Bu Arada PESSIMIST Teşekkürler.

ozlemnur
17-01-2010, 21:26   |  #5  
Taze Üye
18 mesaj

PESSIMIST ve rootorigin teşekkür ediyorum... Ancak 24saat içinde download etmeniz ve aktifleştirmeniz için sitede bekliyor  olarak uyarının değiştirilmesi sanırım ki kimseyi benim gibi yanılgıya düşürmeyecek bir uyarı olacaktır konusunda chip'in önlem almasını tekrar rica ediyorum..

GeçeninYargıcı
17-01-2010, 22:08   |  #6  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Sy. Özlem nura çevaben.
Yukarıda site yetkililerinden saat uyarısı hakkında dikkat çekmek istemişssiniz.
Herhalde verilen uyarı sizin gözünüzden kacmış olacak site her gün programı verdiğinde kurulum süresi 24 saattir uyarısı veriyor ve programın yenisi siteye yüklendiğinde kalan yükleme saati şu kadar kaldı diye dikkat çekiyor.
Örnek olarak bu gün verilen programdaki uyarıyı veriyorum.
Odin Screen Capture sizin için Giveaway of the day farkıyla bedava! Programı indirmek ve kurmak için 12 saat 2 dakika
Her gün siteye girdiğinizde kalan saati bu şekilde bildiriyor bilginize.

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 17 Ocak 2010 22:11