Penye Mood

darksinhell
21-10-2015, 22:07   |  #1  
darksinhell avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2015

 

Dünyanın en iyi pijama markalarından birisi hangisidir denilse herhalde hemen herkes Penye Mood ismini tek kalemde düşünmeden dile getirir. 8 yıldan beri pijama üreten bir firmadır Penye Mood.

Türk ve DÜnya modasında önemli bir birikimine sahip olan Penye Mood, Ürettiği ürünler ile Klasik Batı modası üzerinde de çalışmalarda bulunmuştur. Bu çalışmaları ise batı modasının gelişmesinde önemli bir yer tutmuştur.

Yalnızca kaliteli materyaller kullanarak oluşturduğu ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca pijama katalogları ve toptan satış seçenekleri bulunmaktadır. Üretimlerinin bu yönde oluşmasının sebeplerinden birisi olarak da batı modasının ile doğu tarzını tek bir çıtada birleştirmesi gösterilmektedir.

Buraya kadar iyi güzel hoş dediğinizi duyar gibiyim. İtiraf edeyim Penye Mood ürünlerini severek ve beğenerek kullanmama rağmen, dünyaca ünlü bu markayı Türkiyede özel kılan bir başka etmen var. Baki Dalyancı iç giyimsitesi olan bakiicgiyim.com aracılığı ile kısa sürede kapınıza geliyor olması.

Bugüne kadar bir şekilde n11, boyner gibi siteler aracılığıyla satın aldığımız ancak gelmesi için günlerce beklediğimiz ürünlere bu sefer kapıda ödeme ve siparişimizin ertesi gününde teslim alma şansına kavuşmuş olacağız ki daha ne olsun, değil mi ama...

Eğer penye mood pijama alacaksanız tercih etmeniz gereken tek adres şüphesiz http://www.bakiicgiyim.com/?kategori-mrk-54-PENYE-MOOD.html olmalıdır.

Turhost