Pes 2011 Demo Ana Konu [Yeni Yamalar Eklendi]

beckahma
15-09-2010, 01:59   |  #1  
beckahma avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,052 mesaj

Evet arkadaşlar burda Pes 2011 Demo ile ilgili sorularınızı sorabilir resimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tek konuda paylaşırsak hem kirlilik olmaz hem daha kolay cevap bulursunuz. 
Size en kısa sürede yardım etmeye çalışacaktır herkes burda.

Arkadaşlar Pes 2011 demosuna 30 takım ekleyen patch çıktı ve mkykal arkadaşımız hemen foruma taşıdı.
Patch'e burdan ulaşabilirsiniz:
Pes 2011 30 Takım Yaması
Burdaki konunun altında
4 tane yan yana resimli download yazıları var bunlar
Hf Download(Hotfile Download)
UL Download(Uploading.com Download)
FS Download(FileServe Download)
Alternatif linklerden partları indirebilirsiniz.
Kurulum:
1-Dosyayı rardan çıkarıyoruz
2-dt0c ve dt04 adındaki img dosyalarını oyunu kurduğumuz dizindeki img klasörüne atıyoruz.
3-pes-hio.exe ve setting.txt dosyalarını oyunun kurulu olduğu dizine atıyoruz.
4-pes-hio.exe'yi çalıştırıyoruz ve oynamak istediğimiz 2 takımı seçip onaylıyoruz. Olmazsa (büyük ihtimal windows 7 kullananlarda olmaz) pes-hio.exe'yi açarken yönetici olarak çalıştırın ve öyle yapın.

Not:Tüm formalar güncel değil malesef idare edin ya da yeni formaları kendimiz ekleyebiliyormuşuz istersek.
Formalar için yama: Pes 2011 Demo 30 Takım Forma Yaması
Bu yama ile formalar güncelleniyor 30 takım yamamızda.

File yaması:  Pes 2011 Demo File Yaması

Top seçici: Pes 2011 Demo Top Seçici 

Yeni pozisyon logoları: Pes 2011 Demo Yeni Pozisyon Logoları

Temalar:
Karışık Futbolcu Teması

Tottenham Teması

Rus Milli Takım Teması

PSG Teması

Arsenal Teması 1

Arsenal Teması 2

Pes Design Teması

Chelsea Teması 

Not: Sanırım temaların bazılaları doğrudan img dosyası olarak bazılarını da Game Graphics Studio ile dt06.img dosyasına importlamamız gerekiyor.

İyi oyunlar.

Son Düzenleme: beckahma ~ 30 Eylül 2010 23:25
_hEro
15-09-2010, 02:09   |  #2  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,428 mesaj

Henüz inmesine 2 saat var bende ama demonun türkçe gelmesi iştahımı kabarttı.Yatıp sabah oynıcaktım ama sanırım 2 saat bekleyip oynamadan yatmıcam...
İlk izlenimlerimi yarın yazarım artık bakalım nasıl olmuş efsane.<

saldırgan
15-09-2010, 02:14   |  #3  
Yıllanmış Üye
229 mesaj

PES 2011 demoyu buradan indirebilirsiniz verilen link %100 çalışıyor! http://www.teknolojikhaberler.tk/pes_2011_demo_indir-t51.0.html

beckahma
15-09-2010, 02:58   |  #4  
beckahma avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,052 mesaj

Arkadaşlar resimleri rarlıyorum hemen upload ederim hotfile veya rapide.
42 ya da 41 resim olsa gerek:

Pes 2011 Demo Resimler

Video yolda...

Düzenleme video geldi... 

Link: http://www.youtube.com/watch?v=ok-gQZ_wuhE

Son Düzenleme: beckahma ~ 15 Eylül 2010 04:24
Batuhan Karsan 26
15-09-2010, 07:51   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Youtube upload etme yaa.Neyse tünelden gideriz bizde

beckahma
15-09-2010, 11:09   |  #6  
beckahma avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,052 mesaj

Video 1080p'ye kadar destekli, tunelle verim alamazsın host dosyanı değiştir zahmetsiz ve sorunsuz bir iş.

_hEro
15-09-2010, 12:12   |  #7  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Veee futbol severlerin iştahla beklediği o gün geldi.Büyük heycanlarla indirilen demo PC lere kuruldu ve yılın ilk maçı başladı...

Herşeyden önce merakla beklediğim pas sisteminden bahsetmek istiyorum.Aylar öncesinden tanıtılan bu yeni sistemde işler birazcık daha zorlaşmış.Bakın birazcık diyorum çünkü beklediğimden çok daha az geliştirme yapılmış.Kötü  mü olmuş ? Hayır zaten çok iyi işleyen bir fonksiyondu 'pas'.Artık verilen paslarda aynı şutlar gibi bir bar çıkıyor ve sizin 'x'e basma şiddetinizi gösteriyor,topta ona göre hızlı ya da yavaş gidiyor.Aslında önceki oyunlarda da bu aynı şekildeydi ancak artık her şey gözler önüne serilmiş.

İkinci bahsetmek istediğim yenilik ise oyuncu isimleri.Yahu o kadar şey yapılmış sen çıkmış isimlerden bahsediyorsunuz dediğinizi duyar gibiyim ancak gerçekten nokta atışı yapmış Konami bu hususta.Şöyleki artık radarın sağında ve solunda duran oyuncu isimleri kaldırılmış.Skorboarddan büyük o dev kutular artık yok ve ekranda kocaman bir genişleme söz konusu.Monitörü küçük olanlar için ayrıca güzel bir özellik.Önceki serilerde bu kutular ayarlardan kapatılabiliyordu ama kaç kişinin bunu yaptığını tahmin ediyorsunuzdur herhalde.Şimdide ayarlardan açılabiliyor mu bilmiyorum, açıkcası kontrol etmedim heycandan :)

Oyun Planındanda bahsetmek isterim.Büyük değişimler söz konusu.Taktik ekranı genişletilmiş.Kocaman bir sanal saha üzerinde taktiklerimizi hazırlıyoruz.Oyuncu dizilimleri,oyun stilleri gibi önemli ayarlar daha güzel bir sisteme oturtulmuş.En azından yıllardır kullanılan kalıp değiştirilmiş, bu da benim hoşuma gitti.Hemen oyuna gireyim diye fazla kurcalayamadım Oyun Planı'nı.

Oyun Planı derken oyundaki en büyük sürprizi atlamamak gerek.Gerçi Konami açıklamıştı ama demonunda Türkçe geleceğini eminim kimse tahmin edememişti.Oyun sektöründe Crysis ten sonra Türkçe gelen ikinci yabancı yapım olarak tarihe geçti KONAMI. Önemli bir adım attı tabiki ancak hayrına yapmadı bu güzelliği.Türkiye'deki PES satışlarının bir hayli artması bu yeniliğin en büyük kanıtı.Şüphesiz insanlar artık bir destek vermek istiyor KONAMI'ye.Çünkü yıllardır bizi koltuklarımızda inanılmaz eğlendirdi.Online mod satışın artmasının bir diğer nedeni diye düşünüyorum.Keza Hamachi ile oynanamıyor artık PES.İyide oldu işte! Fenamı Türkçe yamalarla uğraşmayacak artık insanlar.Öhöm.Konuyu fazla dağıttım.

Oyunda kaleciler 2010 aksine daha bir atletik.Kalecilerin geliştirilmesi lazımdı zaten, biraz rütuş yapmışlar ancak yetersiz buldum.30 metreden gelen bir şut, kaleci adeta esnedi top penaltı noktasına dönerken Ibrahımovic kafayla kalecinin hemen yanından topu gönderdi.Kaleci bütün refleks sistemini ilk şutta yitirmiş gibi ölece gol olmasını izleyip, Ibrahimovic sevinirken defansa sövmekle yetindi.Bu pozisyon bana yetersiz olduğunu gösterir.

Oyuna başlama, yani santrada ufak bir ayrıntı söz konusu.Önceden oyunda ilk pası biz yapardık, artık bu ağır mı ağır yükü KONAMI ellerimizden almış (!).Bu ufak yeniliği hiç beğenmedim.Git sen yapay zekana bak KONAMI, ilk pasıma dokunma!

Yapay zeka...Sadece bir maç yaptığım için pek bir şey söylemek istemiyorum ancak en yüksek zorluk seviyesinde pekde kötü işler çıkartmadılar.En azından adamın yanından yürüyerek geçemiyoruz artık!Tık diyip çalıveriyor topu.Ama defansda hala afallamalar mevcut.Örneğin kendi forvetimizle rafip defansa tek başımızıa yüklenirken göbekten iki stoper beni durdurmaya koştu.Sol taraftan bindiren orta saha mı  görmemiş olamazlar heralde.Ayağımın dışıyla sola bir çıkartınca topu ikiside afallayıp kaldı.Bunlar olmamalı.Tabii bunların bütün ayarları Oyun Planında mevcut onuda unutmamak gerek...

Daha da uzatıp sıkmayım.Zaten yeterince kaışık anlattım .Şimdilik yeter.Herşeyiyle yepyeni bir oyun geldi KONAMI den.Üstelik Türkçe!Bence herkes şimdiden para biriktirsin ve orjinal oyun alsın.89,90 lık bir fiyat bekliyorum kendimce.Hergün 2 lira atılsa bir ayda 60 lira yapar zaten ;s)
Oyun 8 Ekimde çıkacak ve ilk alanlardan birisi olacağım.Çünkü Online modu çok merak ediyorum.Veee tabiki 2010 da olduğu gibi bir master lig ve online mod rehberleri sizlerle olacak ;)

[r

Emre_1645
15-09-2010, 12:55   |  #8  
Yıllanmış Üye
1,056 mesaj

arkadşlar bende indirdim kurdum ama ingilizce neden sizinle aynı yerden indirdim??

_hEro
15-09-2010, 15:00   |  #9  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Demoda süre sınırı kalktı !
http://hotfile.com/dl/69500442/f53310a/PES2011_Demo_Tweak_1.0.rar.html
Linkinden aracı indirin ve yamalayın.Kamera açılarıda değiştirebiliyoruz....

Ayrıca....
KONAMI deoya Fransa ve Japonya'yıda eklemiş ancak seçeneklerden kapatmış.Bu yama ile de bu iki ülkeyi seçebilirsiniz.(Yamayı oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayıp çalıştırın)
Takım seçme aracı:

brke_gngr
15-09-2010, 17:03   |  #10  
Yıllanmış Üye
114 mesaj

demo da süre sınırımı var !!!!! :) kaç maç oynayabiliyoruz acabaa ? yoksa o dediğin maçlardan sonraki yarım sasat süren video mu ??? o geçilmiyo galiba bekliyoruz sabaha kadar. :))) ama gerçekten çok güzel olmuş. bide pas ayar çubuğuna alışsak :)))))

_hEro
15-09-2010, 17:22   |  #11  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Video settingsten kapatılabilir.
Verdiğim araçlar ile Japonya ve ispanya seçilebilir.
10dk lık maç süre sınırı uzatılıp,kısaltılabilir.
Kamera açıları,eğimi,yüksekliği vs düzeltilebilir.

tuncay885
15-09-2010, 18:03   |  #12  
Üye
53 mesaj

http://img443.imageshack.us/i/adszfc.png/

boyle bı hata gerceklestı  yuklenmıyor.

_hEro
15-09-2010, 18:41   |  #13  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Tekrar indirin.Dosya tamamlanmamış.

tuncay885
15-09-2010, 18:43   |  #14  
Üye
53 mesaj

Toplam 4 kere ındırdım kendı sıtesınden baska yerlerden falan hep denedım fakat nafıle

Feyk
15-09-2010, 19:35   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,269 mesaj

İndirip oynadım fakat beklentilerimin çok altında çıktı oyun normalde koyu bir pes fanatiğiyim ancak bu oyuk olmamış malesef inşallah fifa güzel olurdfa oynuyacak bir futbol oyunu olur

brke_gngr
15-09-2010, 20:50   |  #16  
Yıllanmış Üye
114 mesaj
Alıntı: feyk  
İndirip oynadım fakat beklentilerimin çok altında çıktı oyun normalde koyu bir pes fanatiğiyim ancak bu oyuk olmamış malesef inşallah fifa güzel olurdfa oynuyacak bir futbol oyunu
allah için yeni pas ayarlarıyla oynayamadım de yaaa :) evet bende oynayamıyorum fakat bunu oyna yıkmaya gerek yok alışmak gerekli pes 10 dan daha iyi olmuş bence.

beckahma
15-09-2010, 21:10   |  #17  
beckahma avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,052 mesaj

Arkadaşlar zaten Pes 2011 yapımcıları bile oyun çıkmadan herkesin oyunu tekrar öğrenmesi gerekecek demişti. O yüzden ilk başta paslara alışamamanız oyunun kötü olduğunu göstermez bence.

Ayrıca işletim sistemin hangi dilde ya da bölge ayarların falan nasıl? Çünkü oyunu kurarken bir dil seçeneği yok otomatik algılayıp kuruyor.

Son Düzenleme: beckahma ~ 15 Eylül 2010 21:12
PuNiShEr.
15-09-2010, 22:14   |  #18  
Üye
66 mesaj

pes11 de çalım atamıyorum yardımınızı bekliyorum

beckahma
15-09-2010, 22:38   |  #19  
beckahma avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,052 mesaj

Pes 11 de malesef Messi ile deyim yerindeyse yardırmak bitmiş durumda. O yüzden paslaşarak kollektif bi oyun kurmanız gerekiyor. Ama taktik bölümünden ayarları manuel seçip sağ analoğa hareketler ekleyebilirsiniz. Eklemediyseniz de zaten ekli olan 3 tane var ve biri otomatik kullanımda o hareketlerle bi yere kadar gidersiniz sonra pas yine.

mht94ult
15-09-2010, 23:50   |  #20  
Yıllanmış Üye
382 mesaj

Yaw ben bir maç yapıyorum üst menüye git dediğimde her seferinde trailer geliyor.Basıyorum geçmesi gereken tuşlara geçmiyor.Onu hep izlemek zorunda mıyız?

PuNiShEr.
15-09-2010, 23:59   |  #21  
Üye
66 mesaj

yaww oyunun içine etmişler fifalaşmış oyun

mht94ult
16-09-2010, 00:16   |  #22  
Yıllanmış Üye
382 mesaj

Fifa'ya laf yok.Bu sene coşacak Fifa...

PuNiShEr.
16-09-2010, 00:20   |  #23  
Üye
66 mesaj

inşallah

PuNiShEr.
16-09-2010, 00:22   |  #24  
Üye
66 mesaj

çalım hareketlerini ayarladım pes 2010 onda olduğu gibi ok tuşlarıyla deniyorum hareketleri yine olmuyor yapabilen var mı acaba

Feyk
16-09-2010, 00:25   |  #25  
Yıllanmış Üye
1,269 mesaj
Alıntı: brke_gngr  
allah için yeni pas ayarlarıyla oynayamadım de yaaa :) evet bende oynayamıyorum fakat bunu oyna yıkmaya gerek yok alışmak gerekli pes 10 dan daha iyi olmuş bence.
Malesef ne demek istediğini anlamış değilim eğer tuş ayarlarını diyorsan onları ayarladım zaten grafikler en sonda ama pes 2010 bana dahaiyi gelmişti ben berbat olmuş diyorum sen beğenebilirsin çok vasat bir oyun olmuş.Grafikler de kötü 2010 a göre
Benim pes2011 türkçe şuan

Son Düzenleme: Feyk ~ 16 Eylül 2010 00:28