Philips'le rengarenk müzikler

CHIP Online
03-08-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Philips'in yeni kompakt kulaklıkları, farklı renk seçenekleriyle beğeniye sunuldu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/phi ... muzikler_35088.html

Ekstra bas özellikleriyle öne çıkan SHE30 serisi, ince başlıklı ergonomik tasarımı ve 15 mm'lik hoparlörlerle sınıfının etkileyici seçeneklerinden. Daha iyi hava sirkülasyonu sağlayan Bass Beat Vent sistemine sahip olan seri, bas performansıyla öne çıkıyor. İnce ve lastik kaplı başlıkların kullanıldığı ergonomik tasarım ile de uzun süreli konfor sağlıyor.


Neodimyum mıknatısla, bas performansı ve hassasiyeti arttırılan yeni seri, stil tutkunları için de ideal. Son derece yumuşak kauçuk kapaklarla rahat bir kullanım sunan Philips'in yeni kulaklıkları, dayanıklı Flexi-Grip özelliğiyle güçlü ve esnek bağlantı sağlıyor.


Farklı renk seçenekleriyle SHE35 serisi de bas sesler konusunda iddialı. Yumuşak başlıklara sahip kompakt kulaklıklar, küçük kulak içi tasarımıyla kulağınıza tam oturur. Güçlü hoparlörleri ile bas seslerde iyi bir performansa imza atan yeni seri, dış gürültüyü önleyen kulak içi tamponlarıyla da farklı.


Uzun süre kullanım için oldukça konforlu tasarlanan seri, her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı ile birlikte geliyor. 1,2 metrelik kablo uzunluğu ile özgür kullanım sunan seri, dayanıklılığı arttıran kauçuk kablo emniyetine de sahip.

Tüm Konu: Philips'le rengarenk müzikler

Kaynak: www.chip.com.tr