philips x800?

redblood
28-10-2008, 15:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

philips telefon kullanan daha da iyisi bu telefonu olan arkadaşlar var mı? Almayı düşünüyorum sizce nasıl? Sorun çıkartır mı? Bu da link::

Son Düzenleme: redblood ~ 28 Ekim 2008 15:59
Andaç Işık
28-10-2008, 16:21   |  #2  
Andaç Işık avatarı
Yıllanmış Üye
1,407 mesaj

ben kullanmıyorum ancak metini çok duyuyuorum.bu hepsi burada linki:

buradan yorumlara bakabilirsiniz.kullananların yorumu.

Andaç Işık
28-10-2008, 16:27   |  #3  
Andaç Işık avatarı
Yıllanmış Üye
1,407 mesaj

şimdi okudum hepsini yorumlar gerçekten iyi.bende bu yorumlara göre bence almalısın derim.

redblood
28-10-2008, 16:34   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

Bende okudum ama oraya yazanlar 1 hafta bile kullanmadan yazıyolar yorumu bende almayı düşünüyorum ama biraz daha tecrübeli bi kullanıcıdan bi fikir alsam içim rahatlıycak:D

OzanKoz
06-11-2008, 14:23   |  #5  
OzanKoz avatarı
Üye
53 mesaj

Tecrübeli kullanıcı bulacağını zannetmem sonuçta ürün çok yeni. :) Ben kullanıyorum memnunum.

çayköylü
28-11-2008, 22:54   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

philips x800 ü yeni aldım. Fiyatına göre çok çok iyi..kullanmak zevk veriyor. Ses kalitesi hakikaten mükemmel..

thethunderbolt
19-02-2009, 22:34   |  #7  
Yıllanmış Üye
101 mesaj

as

emretkl
22-04-2009, 19:30   |  #8  
Taze Üye
10 mesaj

ben bu telefonu yaklaşık 2 aydır kullanıyorm.telefon oldukça kullanışlı mesaj sadece sıkıntılı ama alışan parmaklarıyla yazabilir ben alıştım bayaa.ses çıkış açısından telefonun hoparlörü mükemmel ama kendi kulaklığı kötü ben daha önce kullandığım 9@9h ın kulaklığını kullanıyorum o daha iyi şarj konusunu söylememe gerek yoq heralde ne zaman şarj ettiğimi unutuyorum o derece yani ekrannın algılamsı mükemmel bir sürü oyun uygulama attım çoğunu kendine uyarlayabiliyor.bence philips bu telefonla işi bitirmiş tabi eksikleri de war mesela wi-fi olsa fena olmazmış multimediaya biras daha ağırlık verilebilirmiş ama gayet süper bi telefon...

berbay
25-06-2009, 19:39   |  #9  
Taze Üye
2 mesaj
emretkl
ben bu telefonu yaklaşık 2 aydır kullanıyorm.telefon oldukça kullanışlı mesaj sadece sıkıntılı ama alışan parmaklarıyla yazabilir ben alıştım bayaa.ses çıkış açısından telefonun hoparlörü mükemmel ama kendi kulaklığı kötü ben daha önce kullandığım 9@9h ın kulaklığını kullanıyorum o daha iyi şarj konusunu söylememe gerek yoq heralde ne zaman şarj ettiğimi unutuyorum o derece yani ekrannın algılamsı mükemmel bir sürü oyun uygulama attım çoğunu kendine uyarlayabiliyor.bence philips bu telefonla işi bitirmiş tabi eksikleri de war mesela wi-fi olsa fena olmazmış multimediaya biras daha ağırlık verilebilirmiş ama gayet süper bi telefon...
Beğendim
Kardeşim ben bu telefonla samsung Star (S5233) arasında kaldım. İlk olarak fm radyo bu telefonda var mı? İkinci olarak kamerası kaç megapixel ve flashının olmaması çok sorun oluyor mu? Ayrıca o uygulama ve varsa temaları forumda paylaşırsan sevinirim. (Eğer yasak değilse.) Şimdiden sağol.

emretkl
25-06-2009, 23:45   |  #10  
Taze Üye
10 mesaj
berbay
Beğendim
Kardeşim ben bu telefonla samsung Star (S5233) arasında kaldım. İlk olarak fm radyo bu telefonda var mı? İkinci olarak kamerası kaç megapixel ve flashının olmaması çok sorun oluyor mu? Ayrıca o uygulama ve varsa temaları forumda paylaşırsan sevinirim. (Eğer yasak değilse.) Şimdiden sağol.

Bu iki telefon arasında çok büyük farklar yoq kamerası 3.2 2x zoom autofocus yoq,3 inç ekran 240x400 px(x800 ile aynı) rds li fm radyo o kadar ama bildiğim kadarıyla samsungların ekranının dokunmatiği o kadar hassas deil philips'e gelirsek dış görünüş olarak şık bir telefon(samsunga sözümüz yoq bu konuda oda gayet şık) ekranları arasında sadece 0,2 inchlik fark war x800 2 mp autofocus flaş yoq olsa ii olurmuş sadece akşamları ii deil kamerası şarj konusu ayrı bi mesele diğer telefonlar philipse yetişemiolar bu konuda ama tabii ki philipsden o kadar süper bi multimedya bekleme ama genel olarak harika bi telefon javalara gelirsek nette yapacağın kısa bir araştırmayla dokunmatik oyunları bulabilirsin ayrıca lg pradaya yüklenen javalar bu telefonda %80 çalışıyor ben x800ü 5-6 aydır kullanıyorum sıkmiyacak sorunlar dışında bişisini görmedim o sorunda çooookkk nadir olarak dondu başka da bi sorunu yoq bende bu telefonun şarjı 2.5-3 hafta kadr gidio her akşam müzik dinlesemde ama alcağın telefonu senn beklentilerin belirler ben sadece kullandığım ürünle ilgili görüşlerimi bildirdim yani karar senin

EbRaR ErDeM
09-08-2009, 18:09   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj

Pek iyi bir telefon olmadığını duymuştum.

thethunderbolt
29-10-2009, 13:44   |  #12  
Yıllanmış Üye
101 mesaj

ben kullanıyorum almanızı tavsiye ederim bu fiyata  Wireless felan yok diyorlar neyle neyi almaya çalışıyoruz bu fiyata süper bi telefon bence ...

emretkl
13-11-2009, 16:18   |  #13  
Taze Üye
10 mesaj

oyun ve uygulama arayan arkadaşlar çin malı olan telefonların-anycool gibi- javalarını x800 açabiliyor. ben yükledim %90 çalıştırıyor...