Photoshop,3dsmax,Autocad,Catia Eğitimleri

asumanorhun
26-08-2010, 10:43   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
51 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2009

Makina, Mimarlık, İnşaat Kurslarımız başlıyor.

CAD, 3D ve hesaplama programları ile, projelerimizi hızlıca yapabiliyoruz. Mesleki programlar, meslek hayatımızın vazgeçilmez bir parçası.

Rekabetin her alanda hissedildiğini günümüzde; projeleri, zamanında, kaliteli olarak teslim etmek; tecrübe, enerji ve bilgi birikimi gerektiriyor.

İhticanız olan mesleki eğitimi kursalarımızdan alabilirsiniz. Eğitim sırasında soracağınız sorular, yaşanmış tecrübelerden ve problemlerden süzülmüş cevaplarla yanıtlanacaktır.

Autocad Kursu, mimarlık, makina, inşaat.. gibi birçok alanda temel bir program durumundadır. Autocad'in temel bir program olması, autocad'i daha da önemli yapmaktadır.

3DS MAX Kursu, aynı şekilde Autocad kadar önemli bir programdır ve aynı meslek dalındaki arkadaşlarımız için temel önem arzetmektedir.

Catia Kursuve SolidWorks Kursu; makina üzerine çalışan arkadaşlarımızn vazgeçilmez programlarındandır.

X-Steel Kursu,Sap2000 Kursu ve STA4CAD kursu; inşaat üzerine çalışan arkadaşlarımın ana olarak kullandıkları programlardır.

Autocad Eğitimi, 3DS Max eğitimi, Catia Eğitimi,Solidworks Eğitimi , X-Steel Eğitimi , Sap2000 Eğitimi, STA4CAD Eğitimialanlarında iş ararken veya iş yaparken ihtiyacınız olan mesleki eğitimi kurslarımızdan alabilirsiniz.

Yeni dönem kurlara, kayıt yaptırmak için, akiza web sitesinden veya telefondan yardım alabilirsiniz.

AKİZA BİLİŞİM AKADEMİSİ
0-212-236 22 18
http://akiza.com

Yunus Kiper
26-08-2010, 11:00   |  #2  
Yunus Kiper avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
321 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2009

Autocad eğitimini düşünebilirim.

ikiteknik
21-04-2011, 13:48   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2011

catıa yada dusun bence daha da cok gelıstırırsın kendını ve yukselte bılırsın mukemmel bı program  http://ikiteknik.com/Default.aspx

3D Eğitmeni
29-02-2012, 15:19   |  #4  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2012

Donanım ve yazılım sektöründeki gelişmelere bağlı olarak mimari yazılımlarda da ilerleme kaydedilmiş olmasına verilebilir. Öncesinde elle hazırlanması haftalar süren paftalar, mimari yazılımların gelişmesine paralel olarak daha kısa sürede ve daha az zamanda hazırlanabilir hale geldi. İki boyutlu çizimden 3 boyutlu modellemeye geçildi. Bunun sonucunda hazırlanan iki boyutlu çizim 3 boyuta dönüştürülmekte, otomatik olarak kesitleri alınabilmekte, malzeme ve ışık etkisiyle foto gerçekçi resimler elde edilebilmektedir. Örneğin Autodesk firmasının ürettiği AutoCAD yazılımı ile 2 boyutlu çizimleri kısa zamanda oluştururken, 3ds max yazılımıyla gerçek hayatta olabilen ama gerçekte olmayan tasarımları yapma olanağı elde edilebilmektedir. Bu ve sayısını artırabileceğimiz diğer yazılımlar örneğin birçok mimarın tercih ettiği ArchiCAD, ADT Revit, ya da makine mühendislerinin ve teknikerlerinin daha çok tercih ettiği MDT- Inventor veya Solidworks, ya da harita mühendislerine ve teknikerlerine hitap eden NetCAD, ArcView GIS gibi yazılımlar, üniversite diplomasını tamamlayan tüm teknik kişilerin iş hayatı için ön koşul olmuştur. Aynı şekilde İnşaat Mühendislerinin teknik bilgilerini tamamlayan SAP2000, STA4-CAD, Primavera yazılımlar da ihtiyaç haline gelmiştir.

Hülya Telli
3D Eğitim Uzmanı