php destekli e-ticaret sitesi yaptırılacaktır.

gokhantugyan
12-06-2014, 17:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Öncelikle , merhaba forum sakinleri . 

E-ticaret sitesi , kurmak istemekteyim araştırmalarımda kiralamalar yapan firmalar yıllık 1000 tl ile 2000 tl  aylık kredi kartına alımda  200 tl mal oluyor 1 sonraki yılda yarı fiyat ödenerek devam edilebiliyor. 

Haricinde 

opencart ,magento ,proticaret  ücretsiz sistemleri olup  bunlar daha uygun bütçe ve eklentileri satın alarak yapılması kaynak kodları açık güncellenebilirliği mevcut küçük işletmelere uygun olduğunu,  yanlız sadece proticaret türk firması olmasından sanal pos türk bankaları güncellemelerinde  ve entegrasyonu uygun ,diğer iki yabancı firma olmasından türk bankalarının herhangi güncellemesinde  uğraşılması gerektiği olduğunıu öğrendim

Sıfır birine free yaptırdığımda, ortalama 1000 tl istiyor , oda yazılım + tasarım free kişide sıkıntısı çok yaşayan biri olarakta, bir teknik servis ve güncellemede kişiye ulaşamamk ve sonrasında yeni biri bulmak ona maliyeti geçiyor  kiralama sistemini geçiyor. 

Öncelikle 

bütçemde belirli,  istediklerimi sıralayacağım kişi var ise beni yönlendirerek , uygun ve bu işi hayalini çocuğu gibi büyütüp banada para kazandıracak kendiside bu işten para kazanacak

hayali olan kişi kişilere ihtiyacım var 

bayiliğini aldım bu sitedeki tüm ürünleri satabileceğim.

mobil sitesi olacağından dolayı beğendiğim bir site mevcuttur. sektöründe iyisidir. Bu  sebeple beğendiğim siteyi kişi iyice baksın ben ASP üzerine kurulduğunu gördüm herşeyiyle mükemmel , sitenin rengi, alt menüsü , yan menüsü , duruşu  sepete ekle bölümü,ödeme entegrasyonları ,xml ' i ve herşeyiyle mükemmeldir bu site örnektir. 

Sitemde ayrıca ürünlerin açıklama altında bazılarınıda  min 6 sn ile 1 dk arası tanıtıcı video olacaktır. 

İstediklerim  uygun ekonomik ve proticarete uygun gördüm php olarak olması , tabi önerisi olana açığım 

xml entegrasyonu 

sanal pos entegrasyonu 

Sepete ekle 

ürünlerde zooom  ürün karılaştırması 

alt açıklamada video bölümü

sosyal ağların paylaşımı

ilerleyen zamanda bayilik verilebilecek sistemi

Mobil ödeme entegrasyonuna uygun 

Kargo entegrasyonuna uygun 

exel toplu ürün resim bilgi ürün aktarımına uygun olmalı

sınırsız ödeme tanımlamaya uygun 

facebooke twitter ile bağlantı eklentisi ve facebooke store uygunluğu

tedarikçi entegrasyonu

satış ortaklığı ve bayilik uygunluğu

özel tasarım uygunluğu

statik ıp 

google uygun seo uygun ve google hesaplaru uygunluğu

ssl 
mobil gsm uygunluğu 

Varsa eklenebilecek veya öneriler  bilmek isterim ...

Bana istediğim şekilde sitenin benzer olmamak hayali ve daha iyi temalı ve bu şekilde proticaret uygun görüyorum , uygun olan yapabilen  var ise acil tafımdanki skype veya mail teklif görüşme  yapabilirse işi vereceğim 

iş için acelem yok temmuz 15 ' ine kadar açmayı planlıyorum 

Ayrıca  bu şekilde bir çok site yaptırsamda bazı sorunlar ilk baştaki para ödemesini alıp kaybolanları yaşamamdan karşıklı güven istinaden  ben işk işe başlayıp gördüğüm kadarı ile ödemeleri taksit taksit yapacağım bu şekilde kişi , hem yaparken ödeme alacak hem ben kendimi lütfen herşey karşıklıdır. ne siz beni tanıyorsunuz nede ben  bu sbeple, adresi maili , tc bilgisi her türlü ulaşımı verebilecek hayali geniş ne istiyorsunuz değil, neler yapabileceği kendisi önerebilecek bütçeniz nedir demeden istediklerime çalışan ve fiyatlamayı ona göre yapabilecek uygun ekonomik hayal gücü yüksek kişi  veya kişiler arıyorum 

tşk ler  bekliyorum 

Skype veya mail bekliyorum ..

mail :  gokhan.tugyangmail.com

abuabi
09-04-2015, 22:34   |  #2  
Taze Üye
4 mesaj

Bence en doğrusu, kodlama bilmiyorsanız veya uğraşmayacaksanız, yıllık bedel ödeyerek bir siteye sahip olmak daha iyi. Sonuçta güvenliği / hostingi / bakımı / desteği / geliştirmesi emek istiyor ve bedeli var.

mertcn87
12-07-2016, 13:22   |  #3  
Yeni Üye
26 mesaj

Merhaba, mobil uyumlu tasarımları ve sınırsız desteğinden dolayı RGS Yazılımı öneririm. Birçok e-ticaret firması yıl içerisinde bant genişliği web alanı gibi bahanelerle ek ücretlendirme yapıyorlar. RGS Yazılımda limitleri aşsanız dahi hiçbir ücretlendirme olmuyor. Birde tasarımsal destek hizmetlerini ücretsiz yapıyorlar. Güler yüzlü personel ve Seo altyapısı için kaliteli bir e-ticaret yazılımı düşünüyorsanız kesinlikle öneririm.www.rgsyazilim.com

Son Düzenleme: mertcn87 ~ 12 Temmuz 2016 13:32