PHP-Lutfen Uzmanlar CokAcil YardimEdin Yalvaririm?

DJ.RiDVaN.BuDaK
09-07-2009, 04:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Oncelikle Herkese Selam ve Saygilarimi Sunuyorum...

Hemen Konuya Gireyim...

İlkonce soyle soyliyim ben bir dershaneye site yapiyorum ve onlarda benden yonetim paneli yapmami istediler bu konuda cok cok iyi degilim oyuzden sizlere danismak istedim

hazirlamam gereken seyler sunlar;

Birtane yonetim paneli hazirlayacagim ve burdan sadece birkac seyi yonetecekler bunlar devamsizlik,sinav sonuclari olacak daha ayrintili anlatmak gerekirse;

(yanlissam hemen duzeltin lutfen)

devamsizlik diye ve sinav sonuclari diye 2 tablo olusturacagim (tabi veri tabaninda olusturacagim) sonra

bunlari web sayfasina nasil aktaracagim yani web sayfasinda gozukmesini nasil saglarim yada kodlari nasil olur bunun gibi seyleri lutfen bana yazarmisiniz veya soylermisiniz...

soyle yapacaklar adamlar; ben ana dizine "yonetim" diye "panel" diye veya baska bir isimle klasor acmayi dusunuyorum ve burdan girip ogrencinin bilgilerini devamsizligini yada sinav sonuclari gibi seyleri yazacaklar sonra bunlar icin olusturdugumuz sayfadaki normal tabloda otomatik gozukecek, degisecek herzaman guncellenecek yani umarim anlatabilmisimdir lutfen anlamadiginiz yeri sorun cok lazim elimden geldigi kadar yapmaya calisirim simdiden cok cok tesekkurlerimi sunuyorum  ve bugune yetismesi gerektigini soylemek istiyorum herkes bildigi seyleri yazsin yada uzman varsa aramizda -ki mutlaka vardir lutfen onlar yardim etsin......

sabirsizlikla bekliyorum mesajlarinizi.....

Son Düzenleme: DJ.RiDVaN.BuDaK ~ 09 Temmuz 2009 04:56
hsnhsynisler
09-07-2009, 11:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
267 mesaj

Bu yapacağın sistem kolay bişey değil anladıgıma göre çünkü bu yaptıgın panelde her bir sınıf için ayrı ayrı tablo oluşturması laızm ve bu tablonun içine öğrenci kayıtlarının girilmesi lazım ve aynı zamanda bunların not ve devasızlık bilgileri guncellenmesi lazım her bilgi girldiğinde ben bunları yapabilirm fakat bir günde olabilcek bişey değil ve de kolay da sayılmaz biraz araştır istersen veya bana ö.m den ulaş

bobboken
29-08-2009, 01:04   |  #3  
Üye
91 mesaj

Arkadaşım yanlış anlama ama altından kalkamayacağın işlerin altına girme, önce kendini geliştir daha sonra iş yaparsın.