Plastik kasalı HTC One (M8) geliyor!

CHIP Online
15-04-2014, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Bazılarımız metal Galaxy S5 beklerken HTC, metal HTC One'ını bakın ne şekilde sunmayı düşünüyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/pla ... -geliyor_46585.html

Resimlerle: İşte en pahalı cep!

Güncelleme (17.04.2014 14:04): HTC, haberinin ardından CHIP Online'a yaptığı açıklamada plastik gövdeli bir One M8 planlarının olmadığını söyledi.


Özellikle üzerinde bulundurduğu üçüncü kamerasıyla dikkat çeken HTC'nin yeni amirali One (M8), bir süre önce test merkezimize girmişti, biz de detaylı bir şekilde incelemiştik hatırlarsanız. Alüminyum gövdeli tasarımıyla oldukça kaliteli görünen One (M8), gelen habere göre "plastik" dokunuşuyla karşı karşıya. Evet, HTC One (M8)'i yakında plastik kasalı olarak görebiliriz.


HTC'nin önceki amiralinde olduğu gibi yine alüminyum gövdeyle karşımıza çıkan HTC One (M8), plastik kasalı ceplerin yanında kaliteli tasarımıyla dikkat çekici kalıyor. Ancak diğer yandan gövdede plastiği tercih etmemesi fiyatına da yansıyor. Bunu gören HTC yetkilileri yeni amiralin ayrıca bir plastik sürümünü de yapmaya karar vermişler. Birebir One (M8)'in özelliklerini taşıyacak olan "plastik" (M8), böylece kullanıcılara fiyat avantajı yaratacak. Böylece 850 dolar civarındaki One (M8)'in fiyatı 482 dolar seviyesine inecek.

Tüm Konu: Plastik kasalı HTC One (M8) geliyor!

Resimlerle: İşte en pahalı cep!

Kaynak: www.chip.com.tr