PlayStation 3 750 Dolar!! Bu fiyata quad SLI olur

Recep Baltaş
05-09-2006, 17:22   |  #1  
Recep Baltaş avatarı
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Evet arkadaşlar meşhur...bizm daha türünü bile bilmediğimiz...herkes tuttrumuş bir play station diye..konsol diyosun o ne diyorlar..BKZ https://www.chip.com.tr/forum/

tabiki bu konuyu yüzlerce kişi okuyacak PS..yaa...büyük alet yaa...merak ediyorum hangi akıllı bu ürüne 1 Milyar verir..çünkü bu fiyata bugün bir quad SLI...(ne olduğunu bir başkası açıklarsa memnun olurum.)sistem kurluyor....

ama merak ettiğim bir olay daha var...bir arkadaşım PS3 e bir milyar vereck....sonra kopya oyunlar çalışmadığı için eli kolu bağlı kalcak...öte yandan ben Nintendo wii alıcam...

sonra gelcek evime görce o güzelim icatı ve ne kadar aldın diyecek..bende onaa 175 dolar diyince onun yüz ifadesini görmek istiyorum.

siz de bu durma düşmemek için Nintendo alabilirsiniz...

Şimdi biz okumayı pek sevmiyoruz...üstte yazdıklarımı kaç kişi okur onu da meak ediyorum..arkadaşlar...

AgnusDei
05-09-2006, 17:32   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Konsol oyunlarından hoşlanmadığım için ve şu anki makinemle tüm oyunları sorunsuz oynayabildiğim için zaten konsol ilgilmi çekmiyor. Strateji oyunu kıtlığı konsol da düşünülürse benden uzak olsun, bir Total War bir Warcraft vb oynayamadıktan sonra konsol benim açımdan bir işe yaramaz. xboıx 360 da Oblivionu görme şansına eriştim, hatta oynama, ama şunu diyebilrim, pcden pek farklı değil, yani hız ve grafik açısından diyorum, abartıldığı gibi değil bence konsollar, pcyi her zaman tercih ederim.

Banned
05-09-2006, 19:53   |  #3  
Banlandı
198 mesaj
Recep Baltaş
Tabiki bu konuyu yüzlerce kişi okuyacak PS..yaa...büyük alet yaa...merak ediyorum hangi akıllı bu ürüne 1 Milyar verir..çünkü bu fiyata bugün bir quad SLI...(ne olduğunu bir başkası açıklarsa memnun olurum.)sistem kurluyor....

ama merak ettiğim bir olay daha var...bir arkadaşım PS3 e bir milyar vereck....sonra kopya oyunlar çalışmadığı için eli kolu bağlı kalcak...öte yandan ben Nintendo wii alıcam...

sonra gelcek evime görce o güzelim icatı ve ne kadar aldın diyecek..bende onaa 175 dolar diyince onun yüz ifadesini görmek istiyorum.

siz de bu durma düşmemek için Nintendo alabilirsiniz...

Şimdi biz okumayı pek sevmiyoruz...üstte yazdıklarımı kaç kişi okur onu da meak ediyorum..arkadaşlar...

Kaderin oyunu diyorum ben buna. Böyle malesef.

Ve Türk insanında pek fazla bulunmayan "araştırma tutkusu". Kimse "Nedir bu Nintendo?, Nedir bu Wii?" demediği için oluyor. Halbuki bazıları oyun oynamaya "atari" adı altında, Nintendo'nun ürünleri NES'ler ile SNES'ler ile ve bunların alt yapılarını kullanan arcade makinalar ile başladığını bile bilmiyor...

Yazık... Çok yazık hem de...

destkop
07-09-2006, 02:44   |  #4  
Yıllanmış Üye
558 mesaj

fiyata wooow diom başka bişey demiom.zaten ps leri ömrüm boyunca sevmemişimdir.game boy lar 2d olsa bile bana bi heveslilik verio(galiba pixel art aşkım yüzünden)eski 2d oyunları daha çok seviom bn nedense.(çok farklı adamım)zaten şimdilerde yavaş yavaş 3d ya adım atıyom ama her zamanki gibi 2d nin gitmeyeceğini buradan vurguluyorum.

Elegost
07-09-2006, 10:18   |  #5  
Yıllanmış Üye
130 mesaj

Olabilir yani ne olursa olsun Ps3'ü er yada geç alacağım..

Tabi ps3 biraz ucuzlayana kadar Wii diyorum.. O kontroller.. Red Steel .. Katana Kahkaha

Recep Baltaş
08-09-2006, 02:11   |  #6  
Recep Baltaş avatarı
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Ben de Forza Wii diyorum :)

mazot
09-09-2006, 00:56   |  #7  
Yıllanmış Üye
116 mesaj