PlayStation 4'ü yerle bir eden oyun!

CHIP Online
19-03-2014, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Çıkışından beri PS4'ün gerisinde kalan Xbox One'ın kaderi, tek bir oyunla değişmeye başladı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/pla ... den-oyun_46039.html

Resimlerle: En iyi 10 Xbox 360 oyunu!

Ve sonunda Titanfall İngiltere pazarına giriş yaptı... Bilindiği üzere konsol yarışlarını PS4 bir adım önde götürüyordu. Titanfall isimli oyunsa gözüktüğü dakikadan itibaren herkesin beğenisini rahatlıkla kazanmayı başaran bir yapım haline geldi ve bekleme süreci giderek daha fazla heyecan yarattı.


Yeni yıla girdiğimiz günlerde Xbox One'a göre İngiltere pazarında yüzde 45 daha fazla satış rakamına ulaşmayı başaran PS4, bugüne kadar ülkede açık ara birinci sıradaydı. Fakat Titanfall ile bu durum değişecek gibi gözüküyor... Gamesindustry.biz'in yayınladığı rapora göre Titanfall satışları inanılması güç seviyelerde seyretmekte. Öyle görünüyor ki çıkışından bugüne kadar geçen süre itibariyle, Xbox One satın alan oyun severlerin yüzde 70'lik oranı, Titanfall'ı da almış bulunuyor. Beraberinde farklı donanım satışlarının da artış gösterdiğini beyan eden sitenin satış rakamları, Xbox One'nın da kısa sürede PS4 satışlarını yakalayacağı, hatta geçeceği yönünde önemli bir veri sağlamış durumda.


Oyunun listelere birinci sıradan giriş yapması da pek tabi ayrı bir önemli faktör zira aynı zamanda piyasaya çıkan Dark Souls II ve South Park: Stick of Truth gibi oyunlar birçok farklı platformda deneyim edilebiliyorken, Titanfall sadece Xbox ve PC'ye özel olarak üretilmiş bir yapım. Bakalım bu birincilik Xbox'ı ne kadar etkileyecek?

Tüm Konu: PlayStation 4'ü yerle bir eden oyun!

Resimlerle: En iyi 10 Xbox 360 oyunu!

Kaynak: www.chip.com.tr