POKEMON GO DİĞER ÜLKE HESAPLARI ÜZERİNDENALIŞVERİŞ

Mert Ceyhan
11-07-2016, 23:04   |  #1  
Mert Ceyhan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

şimdi beyler size bi yöntem anlatayım böylece bu kredi kartı mevzusunu çözelim.Şimdi bende appstore amerikadan pokemon go yu indirdim.Fakat belli bir süre oynadıktan sonra poketopları bitti ve bende doğal olarak oyunu oynamamaya başladım.sonra bugün aklıma bir fikir geldi. bileni bilir Bluestacks diye bir program var bu programı indirip pokemon go yu apk olarak kurdum. ondan sonra play store a bağlanma işlerini hallettim. ve iphonedaki hesabım ile oyuna giriş yaptım ilk amacım fake gps ile başka pokemonlar yakalarım diye düşündüm ama yapamadım olmadı. sonra bende satın alma kısmına girip birşey alabiliyormuyum diye denedim ve kayıtlı olan visa kredi kartım ile 100 poke coins almaya çalıştım ve şans eseri bu oldu ve bir iki defa daha denedim satın alma çalışıyor eğer sizde denerseniz bu şekilde poketopu ve diğer ürünleri alabilirisiziniz.yardımcı olduysam ne mutlu bana
0 | |

pikachuuu
26-08-2016, 14:54   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

merhaba ıphone telefonuma bluestacksı nasıl indirebilirim nasıl yapabilirim rica etsem bana detaylı anlatabilir misiniz:S