PPPoA ve PPPoE Hakkında yardım Lütfen

Wasdew
22-01-2009, 22:25   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Selam arkadaslar ben intelin bi Usb modemini kullaniyorum. Yaklasik 2 yildir ayni modemi kullaniyordum ve formattan sonra her zaman Modemimimi yüklemek icin cd'sini taktigimda PPPoE-35 isimli driveri kuruyordum fakat cd de birde PPPoA-35 isimli baska bi driver vardi. Gectigimiz 2 yil boyunca Modeme PPPoE-35 driverini kurdum ve internetim sorunsuz sekilde devamli kullandim. Fakat 3 gün once pc ye format attim ve tekrar Modemimi PPPoE-35 driveri ile kurdum Fakar ISP Line da driver tipi PPPoA olarak gorunuyor ben defalarca PPPoE yi yüklemeye calistiysamda yine PPPoA kurulu gosteriyor. Ayrica bu PPPoA dan dolayi netim bagli gorunuyor ama Baglantiyi kullanamiyorum. Ve inanirmisiniz 1024 tek pc ile sanki 52k telefon baglantisi hizi var pc'de Bunun icin ne yapmam gerek ? ben bu ISP göstergesinde PPPoA yaziyor diye PPPoA driverini yükledim bu kez de baglanti kuramadim. CÖzüm önerisi olan varsa lütfen yardimetsin

DaRWeLL
22-01-2009, 22:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,851 mesaj

telekom servisini arayarak teknik servis istemek en kolayı..tabii ttelekom kullanıyorsan.

Batuhan Karsan 26
20-02-2010, 09:19   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

PPPoA usb bağlantısı
PPPoE ethernet bağlantısı bildiğim kadarıyla böyle yanlışım varsa ö.m ile uyarabilirsiniz