Premium Booster 3.6 [19.04.2010]

CHIP Online
19-04-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Premium Booster'ın görevi sisteminizdeki hataları tespit etmek ve  onarmaktır. Premium Booster kullanarak bilgisayarınızı eski hızlı  günlerine döndürebilirsiniz. Sisteminizdeki hataları onardığında sistem  çökmelerinden de kurtulacaksınız. Premium Booster, işletim sisteminizin  hızlı çalışmasına mani olan engelleri ortadan kaldırarak Windows'unuzu  iyileştirir.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Premium Booster'ın görevi sisteminizdeki hataları tespit etmek ve  onarmaktır. Premium Booster kullanarak bilgisayarınızı eski hızlı  günlerine döndürebilirsiniz. Sisteminizdeki hataları onardığında sistem  çökmelerinden de kurtulacaksınız. Premium Booster, işletim sisteminizin  hızlı çalışmasına mani olan engelleri ortadan kaldırarak Windows'unuzu  iyileştirir.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumPremium Booster kullanımı kolay ve keyifli bir kullanıcı ara yüzüne  sahiptir. Bu verimli ara yüz sayesinde birkaç basit adımda sisteminizi  canlandırabilirsiniz. Bu yazılımı düzenli kullanırsanız yüksek hız ve  istikrar bilgisayarınızda kalıcı olacaktır. İşletim sisteminiz devamlı  kullanımla temiz kalır ve ilk günkü gibi çalışmayı sürdürür.  Bilgisayarınızda yeni bir hata mesajı çıkmasını beklemeyin. Şimdiden  Premium Booster kurarak önlem alın.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Premium Booster 3.6

TeSeLLi
19-04-2010, 20:44   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Teşekkürler

Kapalı Hesap (158417)
19-04-2010, 20:49   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Teşekkürler

sevenhiss
19-04-2010, 22:07   |  #5  
Taze Üye
6 mesaj

register nasıl yapılıyor acaba  tam bir bilgi yok indirdiğim dosyanın içinde

sevenhiss
19-04-2010, 22:12   |  #6  
Taze Üye
6 mesaj

bide bende türkçe dil seçeneği yok buraya konulan  resim farklı yerden indirilen bir dosya mı

GeçeninYargıcı
19-04-2010, 22:39   |  #7  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Program kullanımı türkçe  bir harika.
Tşk

suat60
19-04-2010, 22:54   |  #8  
Taze Üye
16 mesaj

sayın GeceninYargıcı arkadaşım Premium Booster programını Türkçe nasıl kullanabileceğimiz konusunda yardımcı olurmusnuz anladığım kadarıyla çeviri yapmışsınız ve çok güzel olmuş belli. ben çok uğraştım ama dil dosyalarında herhangi bir değişiklik yapmama vede kaydetmeme izin vermiyor. şimdiden yarmınız için çok teşşekkür ederim...

çağdaşefe
19-04-2010, 23:02   |  #9  
Üye
68 mesaj

hem aktive oldu hem register soruyo girmeyincede çalışmıyo ..güzel programa benziyo ama  çalışmayan bir program güzel olsa ne işe yararki...
         nedir bu register olayı ? kafamızı karıştırıp boşa kota yemekten başka bir işe yaramıyo neyazıkki koyduğunuz programlar...10 programda 1 program sağlam çıkıyo  gerisi boş

sevenhiss
19-04-2010, 23:10   |  #10  
Taze Üye
6 mesaj

nasıl ayarladın acaba

çağdaşefe
20-04-2010, 00:01   |  #11  
Üye
68 mesaj

ne ayarından bahsettiğini anlıyamadım.Biz programın register kodu istediğinden bahsediyoruz.Gecenin yargıcıyla bir olup burda kafa buluyorsunuz sanırım.o da program türkçe harika yazmış ...sanırım o ayrı bir siteden indirdi programı siteleri karıştırıyo bizim kafalarımızı da karıştırıyo burası iyice havasız kaldı editörümüz nerde acaba ??

sevenhiss
20-04-2010, 00:53   |  #12  
Taze Üye
6 mesaj

özür dilerim öncelikle...

ben de register nasıl yapılıyor onu merak ediyorum fakat resmi görünce sasırmıstım o yüzden ole oldu...

GeçeninYargıcı
20-04-2010, 01:06   |  #13  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

çağdaşefe: lütfen kendinize geliniz uslubunuzu bozmayın arkadaş sizinle kafa bulmuyor sıkıntısını dile getiriyor
+ programın türkçe yamasını ben hiç bir yerden bulmadım benim işim zaten programcılık kendim sabahtan beri türkçeleştirmeye çalışıyorum yani senin anlayacağın kimse seninle kafa doldurmuyor şu an size bu yazıları yazarken inan çift görüyorum.
Artı herkes kayıt yapamadığını söylüyor kayıtta problem yok.

çağdaşefe
21-04-2010, 12:22   |  #14  
Üye
68 mesaj

Gecenin yargıcı arkadaşım  türkçeye çevirin güzel olmuş...bunun için hangi programı kullandın..senin bu yaptığını editörümüzün yapmasını isterdik..her programda
böyle bir açıklama şart..ama editörümüz günlerdir hala bu kısıma girip te cevp vermedi..izinli galiba...
    Bizlere bedava deyip boşa kotamızı .zamanımızı harcatıp sinir krizleri geçirtmek yerine  gerçekten hizmet amaçlı  uygulamaya başlamalarını bekliyoruz...

GeçeninYargıcı
21-04-2010, 17:52   |  #15  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Çeviri işi sabır ve meşakgatli bir iş cok dikkatli çalışma gerektiriyor bu  yüzden yaptığım çevirilerin
aslını verme taraftarı değilim.
Ama meraklı ben yaparım benim sabrım var sen yardımcı ol diyen olursa seve seve bildiğimi öğretmeye çalışırım.
Bu işi yaparken aklın başka yerde olmaması lazım çeviri işi ile uğraşanlar sıkıntıyı çok iyi bilir.
Gelelim editör meselesine  bu iş editörlük işi aşar yani editör anlamaz yapamaz demiyorum  kastım yanlış anlaşılmasın yani çeviri işi 1 saat  veya 2 veya 3 veya 4 değil nezaman biteçeği belli olmuyor bu yüzden editörü aşar diyorum editörün başındaki site ile ilgili sorunlar kendisini  hayli meşgul ediyor.
Yani şimdi ben ne anlatsam olayı yaşamadıktan sonra boş laftan öteye geçmez işe başladıktan sonra haklı olup olmadığımı uğraşan göreçek.
NOT:Start Menu 7 programınında üzerinde hayli bir çalışma yaptım çeviriyi yapan mehmet adlı arkadaşımız
programın çevirisini tam  yapmamış sadeçe bazı yerlerin çevirisini yapmış yani çeviri tam değil.
Bende yeniden çeviriyi düzenledim şu anki haliyle 100/100 demesemde en azından isteğe çevap vereçek duruma geldi yani üzerindeki bir çok yeri anlaşılır hale getirdim.

http://xs.to/image-9995_4BCF0F51.jpg

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 21 Nisan 2010 18:03
vollmond35
22-04-2010, 15:52   |  #16  
Taze Üye
13 mesaj

Premium Booster Bu programı indirdim ama dil ingilize nasıl türkçe yaparım.Birde tarama yaptığımda kayıt defterinden  clsid active x
yüksek korumalı bir kaç anahtarı kiltledim nasıl açacağım yardımcı olurmusunuz bilen arkadaşlar.Tekrar tarama yaptığımda o anahtarlar gözükmüyor ve kayıt defterinde yıldız şeklinde oldu aktif ademiyorum

Son Düzenleme: vollmond35 ~ 22 Nisan 2010 15:54
Diktator
22-04-2010, 20:39   |  #17  
Diktator avatarı
Üye
54 mesaj

Teşekkürler gerçekten harika proğram.

Son Düzenleme: Diktator ~ 22 Nisan 2010 20:40
GeçeninYargıcı
22-04-2010, 23:14   |  #18  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

vollmond35.
Öyle görüyorumki yazılan yorumları herhalde okumuyorsunuz!!!!!!!!!!!!!!
Çeviri meselesine gelinçe acıkca programın türkce olmadığını yazdığımı zannediyorum ilgelen olursa  iş olsun diye sorulmamak kaydıyla ben yaparım bende bu azim var diyen varsa bildiğimi özel mesaj yoluyla kendisiyle paylaşıma hazır olduğumu söylüyorum.
Kesinlikle çevirdiğim yamayı burada yayınlamaya niyetim yok sizlere yardımım baştada dediğim gibi kendisine inandığım bu işi üstesinden geilr inancı bende hasıl olursa kişeye yardıma hazırım.
Anlatımı videoya dökmek istemiyorum yoksa emeğin değeri belli olmaz öğrenmek isteyene özel mesaj yoluyla gerekirse mesajla gerekirse TeamViewer yardımıyla bire bir görsel olarak yardım etmeye hazırım
kesinlikle burada reklam olsun diye öğrenim videosu yayınlamayacağım ben daha zor kısmınını seçtim bire bir öğretme taraftarıyım.