Prince of Persia T2T-yardım

by_rex
15-12-2008, 23:09   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
121 mesaj

Slm arkadaşlar oyunu oynayanlar bilir. bölümün birinde dev gibi bir yaratık çıkıyor, sonradan da çıkacakmı ama benim rastladığım ilk oluyor. yukarılara tırmanıp yaratığın üstüne atlayıp ilk bıçak darbesini vurduktan sonra ikinciyi vurdurmuyor, tutup yere atıyor, onu nasıl geçmem lazım. yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

physfg
15-12-2008, 23:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,686 mesaj

yavaşlatma modunda elemana 3-4-5 kere vur sonra sana uzanmaya çalıştığını hissettiğin anda sağ-sol dan birisini saçip 1 sn bekle sonra tekrar saydır yine tutmaya çalışacak yine sağ yada sola çekilerek kurtulacaksn.
hepsini zamanı yavaşlatma modunda yaparsan daha kolay geçersin.sağ-sol u seçmen biraz şans biraz önsezi :)

erci_yes
16-12-2008, 14:04   |  #3  
erci_yes avatarı
Yıllanmış Üye
294 mesaj

physfg sanırım sen warrior withindekiyle karıştırdın. Bu canavarı geçmek için çevrendeki duvarlara tırmanıp uygun anda canavarın ustune atlaman lazım eğer uygun anda atlarsan zaten oyunda yeni olan "speed kill" diye bi özellik var tam zamanında "E" tuşuna basmanı isteyecek bastığın anda canavarın gözune bıçağı sokup onu kör edecek tabi diğer gözu içinde aynı şeyi yapman gerekiyo bu noktadan sonra canavarın ayaklarına atak yapcaksın en sonunda yere devriliyo sanırım ondan sonra ustune çıkıp son darbeyi indiriyo bu son kısmı tam hatırlamıyorum ama bu şekilde kesiceksin.

physfg
17-12-2008, 19:12   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
erci_yes
physfg sanırım sen warrior withindekiyle karıştırdın. Bu canavarı geçmek için çevrendeki duvarlara tırmanıp uygun anda canavarın ustune atlaman lazım eğer uygun anda atlarsan zaten oyunda yeni olan "speed kill" diye bi özellik var tam zamanında "E" tuşuna basmanı isteyecek bastığın anda canavarın gözune bıçağı sokup onu kör edecek tabi diğer gözu içinde aynı şeyi yapman gerekiyo bu noktadan sonra canavarın ayaklarına atak yapcaksın en sonunda yere devriliyo sanırım ondan sonra ustune çıkıp son darbeyi indiriyo bu son kısmı tam hatırlamıyorum ama bu şekilde kesiceksin.
doğru yawww.fff  o ww deydi .t2t de o yaratığın üzerine atlamak için 2 rampa vardı oradan dediğin gibi ekran buğulandığında "e" ye basıp combo yapıyordu...

yaşlılık işte karıştırmışımKahkahaKahkahaKahkaha

by_rex
17-12-2008, 23:56   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
121 mesaj
erci_yes
E tuşu ile birlikte canavarın üzerine atlıyordum zaten, fakat bıçağı önce iki omuza sonra göze saplıyor, göze saplamayı da bir sefer yapabildim, değişik bir yolu yokmudur bunun sinir oldum.

physfg
18-12-2008, 00:04   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
by_rex
E tuşu ile birlikte canavarın üzerine atlıyordum zaten, fakat bıçağı önce iki omuza sonra göze saplıyor, göze saplamayı da bir sefer yapabildim, değişik bir yolu yokmudur bunun sinir oldum.
sadece o yolla öldürebilirsin başka türlü olmuyordu...

e ye basıp göz gibi bi dalga çıkıp ekran buğulanıyordu o anda fare sol tık yapacaksın arka arkaya combo oluyor kaç kere buğulanırsa o kadar tık la ne eksik ne fazla ne erken ne geç tam buğulandığında 1 kere tık 2. yi yaparsan alır seni ŞAMARLAR KahkahaIslık

by_rex
18-12-2008, 23:11   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
121 mesaj

Teşekkürler arkadaşım söylediğin gibiymiş...

Son Düzenleme: by_rex ~ 18 Aralık 2008 23:19
by_rex
30-12-2008, 00:02   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
121 mesaj

Devi geçtik bu seferde bir kadın çıktı iki eli bıçaklı eli hamarat, bıçakları çok güzel kullanıyor yani. canının bitmesi çok az kala ölmemekte diretiyor, bunu nasıl geçebilirim.

physfg
30-12-2008, 03:40   |  #9  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
by_rex
Devi geçtik bu seferde bir kadın çıktı iki eli bıçaklı eli hamarat, bıçakları çok güzel kullanıyor yani. canının bitmesi çok az kala ölmemekte diretiyor, bunu nasıl geçebilirim.
biraz daha ayrıntı ver hatırlamadımÜzgün

oynayalı baya yıl oldu Kahkaha

by_rex
30-12-2008, 19:56   |  #10  
OP Yıllanmış Üye
121 mesaj

4 köşeli büyük bir alan var. 4 köşede de yerden baya yükseklikte tahminen 10-15 m2 lik dövüş alanı var. Bıçaklı kadına biraz vurduktan sonra savunmaya çekiliyor ve sonunda sıçrayarak çapraz köşeye gidiyor, prince de duvardan yürüyerek yanına gitmeye çalışıyor tabiki, yanına yaklaşırken yine kaçmasın diye yavaşlatma (r) tuşuna basılıyor.

by_rex
01-01-2009, 23:33   |  #11  
OP Yıllanmış Üye
121 mesaj

Bu oyunu daha önceden oynayan kimse yokmu. çok eski bir oyun mu yoksa

physfg
02-01-2009, 04:03   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

yahu by_rex tam hatırlamadım nere olduğunu ama ya ww deydi yada t2t de kadınla dövüşüyordun (kırmızılı önceden hatuna aşık falan oluyor sonra dövüşüyor) o da zamanı yavaşlatabiliyordu .taktik ise o yavaşlatmayı başlattıktan sonra sen yavaşlatıp gidip şamarlıyordun.eğer sen ilk yavaşlatırsan o senin üzerine yavaşlatıyor ve gelip seni şamarlıyordu yada tekrar yavaşlatma kullandırtıyordu...

dediğin yer burası olamaz di mi?o zaman resmini çekmiştim.
ve dövüştüğün eleman şu kanatlı bebe mi?

physfg
02-01-2009, 04:04   |  #13  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

varsa bi ss çekip yollasan...

by_rex
02-01-2009, 23:56   |  #14  
OP Yıllanmış Üye
121 mesaj

yardımların için teşekkür ederim physfg, ama burası değil. savaştığım kadından hariç bir kadın var kırmızılı ve ok atan ona sonradan aşıkmı oluyorum bilmiyorum ama bu kadın mor elbiseli ve uzaklaştığımda (karşıya atladığında) bıçak fırlatmaya başlıyor. O çaprazda iken onun yanına gitmek içinde diğer iki alanda yaratıklar çıkıyor ve onları öldürünce de yavaşlatma hakkı veriyordu, belki böyle hatırlarsın. (resim koymayı bilmiyorum, yardımların için tekrar tşk ederim)