Pritech w1 kablosuz görüntü aktarım cihazı hd

cestivar
04-02-2014, 15:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Pritech W1 kablosuz görüntü aktarıcı Uzun zamandır takip edilen ve geliştirilen kablosuz görüntü aktarıcıTürkiye'ye giriş yaptı.Teknoloji dünyasında çok büyük kolayklıklar sağlayan bu cihaz, kablosuz görüntü aktarımı yapıyor. 

Windows, Android, İOS, MacOS işletim sistemine sahip tüm Cihazlardan Tüm marka ve model TV'lere görüntü aktarımı yapan bu cihaz PRITECH markası altında Türkiye'de satışa sunuldu. 

Bu cihazı TV'nize bağlayarak, tablet bilgisayar, cep telefonunuzdan oynadığınız hareket sensörlü veya diğer kombinasyonlu oyunları rahatlıkla TV'ye aktarabiliyor ve büyük ekranda oyun oynayabiliyorsunuz. 

Bir çok kolaylığa olanak tanıyan bu cihaz aynı zamanda kablo sıkıntınızı ve kablo görüntü kirliliğinide ortadan kaldırmış oluyor.Yatağınızda uzanırken telefonunuzda açtığınız bir filmi hiç yerinizden kalkmadan TV'ye aktarıp film keyfini Büyük ekranda yaşayabiliyorsunuz..Aynı zamanda SES aktarımıda yaparak telefonunuza sadece bağlantı yapmayı bırakıyor.Aynı zamanda bir çok fonksiyonu olan bu cihazın satış yapılan yerlerden detaylarını öğrenebilirsiniz.. 

Böyle bir teknolojinin bedeli ise 150 TL civarında, şuanda sadece www.cesitvar.com ve www.gittigidiyor.com üzerinden satışa sunulan cihazın, önümüzdeki günlerde daha geniş bir satış ağına ulaşması bekleniyor.. 

Ürün Videosu : http://www.youtube.com/...=xlP95...ature=youtu.be 

sosyalli
04-02-2014, 22:02   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
516 mesaj

Yeni nesil tv lerin hepsinde dlna var zaten ne gerek var şimdi buna durduk yere :D

cestivar
05-02-2014, 09:39   |  #3  
OP Taze Üye
8 mesaj

Merhaba DLNA Farklı bir teknoloji dlna da internet sayfasını görüntülemezsiniz.direk ekran görüntüsünü aktaramazsınız.sadece foto video aktarır.ve her cihazla yapamazsınız uyum sorunu vardır dlna da aynı şeyler değil birbiri ile karıştırmayınız bu farklı bir teknoloji dlna da var başka teknoloji d ekullanıldı

mtbediz
25-04-2014, 10:03   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj

Sayın cestivar, bende 8 mbps ADSL wireless var. Pritech W1 için bu hız; televizyona 720p veya 1080p film ve video aktarımı için yeterli midir? Wireless modem cihaza ne kadar yakında durması gerekir? Televizyona görüntü aktarırken internette de gezinilebilir mi? Cevaplarınıza göre cihazı alıp almamaya karar vereceğim. Sonra iade ile uğraşmak istemiyorum. Kolay gelsin.

mtbediz
25-04-2014, 10:04   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

Sayın cestivar, bende 8 mbps ADSL wireless var. Pritech W1 için bu hız; televizyona 720p veya 1080p film ve video aktarımı için yeterli midir? Wireless modem cihaza ne kadar yakında durması gerekir? Televizyona görüntü aktarırken internette de gezinilebilir mi? Cevaplarınıza göre cihazı alıp almamaya karar vereceğim. Sonra iade ile uğraşmak istemiyorum. Kolay gelsin.

cestivar
25-04-2014, 10:11   |  #6  
OP Taze Üye
8 mesaj
Alıntı: mtbediz  
Sayın cestivar, bende 8 mbps ADSL wireless var. Pritech W1 için bu hız; televizyona 720p veya 1080p film ve video aktarımı için yeterli midir? Wireless modem cihaza ne kadar yakında durması gerekir? Televizyona görüntü aktarırken internette de gezinilebilir mi? Cevaplarınıza göre cihazı alıp almamaya karar vereceğim. Sonra iade ile uğraşmak istemiyorum. Kolay gelsin.

İnternette online 1080p film izlemek için soruyorsanız internet hızını normal şartlarda da bu tür filmleri izlemek için yeterli değildir bence.Pritech w1 kablosuz görüntü aktarım cihazı ile alakalı bir durum söz konusu değil.720P de online video izleme konusunda sıkıntı yaşamazsınız eğer internet hızınız iyi ise 1080p de izlersiniz.w1 bunu rahatlıkla kaldırabilir.Eğer online değil de pc nizden veya başka cihazınızın içindeki 1080p video veya filmi direk olarka pritech w1 ile tv ye aktarmayı düşünüyorsanız sorunsuz aktarabilirsiniz internete ihtiyacınız zaten olmaz.uzaklık olarak ise şöyle örnek verebiliriz içindeki wireless anteni cep telefonları ile hemen hemen aynıdır.çok az bir se daha iyidir.

mtbediz
25-04-2014, 11:01   |  #7  
Taze Üye
3 mesaj

Hızlı geri dönüş için teşekkür ederim.

71231
01-05-2014, 14:01   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

Sayın çeşitvar ,

pritech w1 i sizden henüz aldım.Laptopta hiç sorun olmadı beğlantı hemen sağlandı.Ancak IPHONE 5c nin ayarlamasını yaptığımda hem iphonedaki foto,müzik,videoları görüntüleyemiyorum karşıma media akışı diye boş bir sayfa çıkıyor iphone da ,hem de iphonedan internete girdiğimde görüntülemek istediğim video hem iphoneda hem tv de görüntüye geliyor ancak play ikonuna dokunduğumda tvde video başlamıyor,ama iphoneda seyredebiliyorum,üstelik ses de iphonedan çıkıyor.Burada nasıl bir sorun olabilir acaba?

cestivar
01-05-2014, 19:55   |  #9  
OP Taze Üye
8 mesaj

Merhaba Sanıyorum bağlantıyı tam yapamamışsınız.Bir ufak bir noktada hata yapıyorsunuzdur.İstiyorsanız ww.pritech.com.tr adresinde veya telefonla teknik desteği arayarak konu hakkında yardım alınız .

teknotribal
04-11-2014, 11:08   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

pritech i arayın diyorsunuz da 

Ürünün garantisini veren firmayı arıyorum ancak kimse cevap vermiyor sitede yazan adresine gittik prizma bilişimin yerinde kimse yok dükkan bomboş nasıl iş anlayamadık.satın aldığımı yer de garanti veren firma ile görüşün diyor.herkes topu birbirine atıyor.sorumlu olan prizma bilişim diye bir firma ama sanıyorum artık öyle bir firma yok.telefonları da cevap vermiyor.bi bardak su içeceğiz galiba.Pritech w1 alacak arkadaşlar dikkatli olsun garantisi falan yok bu ürünün alırsanız elinizde patlar aman dikkat