Pro-engineer kurulumu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
yasmin
23-03-2005, 17:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar
Pro-engineer 'ı yeni öğrenmeye başladım.Fakat programın bilgisayarıma kurulumunda sorun yaşıyorum.Kurulmus gibi işlem tamamlanıyor fakat sonra sadece daha önce pro-e de hazırlanmıs dosyaları açabileceğim bir linkle karşılaşıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim:)Şimdiden teşekkürler..

fatihferah
23-03-2005, 17:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
145 mesaj

Program demo versionumu yoksa Full sürüm mü acaba?

yasmin
23-03-2005, 17:54   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Program full versiyon

yasmin
23-03-2005, 17:56   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj
alıntı:
Gönderen : fatihferah

Program demo versionumu yoksa Full sürüm mü acaba?

Program full versiyon

Sniper27
23-03-2005, 18:45   |  #5  
Yıllanmış Üye
217 mesaj

3D tasarım programlarında(ki bunlar Catia,UniGraphics,ProEngineer trzı) yeni çalışmaya başlamak için programın gösterdeği klasöre çalışacağın dosyayı kaydetmeden program çalışmaz.En azından UniGraphics bu şekilde çalışıyor.Önce gösterilen klasöre birisim vererek dosyanı kaydet,uzunluk ölçüsünüde ayarla.Böylelikle sorunun çözülmüş ve çalışmaya başlamış olacaksın.(Tabiiki ben UniGraphics programının çalışma mantığını kullanarak bunları yazdım,ProEngineer hakkında pek birşey bilmiyorum.)Zaten senin söylediğin klasörde hazır ve kayıtlı olan sample dosyalar mevcuttur.

Ayrıca aşağıdaki linke tıklarsan ProEngineer ile ilgili yardımları bulabilirsin.

Arama motoru linki.

ARAŞTIRMACI
22-05-2005, 15:21   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar merhaba bende Pro-engineer programı cd si arıyorum  nasıl bulabilirim

muratbay
27-08-2005, 13:56   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

slm
bende pro/Engineer Wildfire  CD türkce ariyorum

Eyüp Korkusuz
29-08-2005, 08:52   |  #8  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

Sipariş üzerine getirebilen internet siteleri mevcut....

goodlive
09-10-2005, 02:06   |  #9  
Taze Üye
2 mesaj

<blockquote id="quote"><font style="font-size: 9px;" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">alıntı:<hr height="1" noshade id="quote">Gönderen : yasmin

Merhaba arkadaşlar
Pro-engineer 'ı yeni öğrenmeye başladım.Fakat programın bilgisayarıma kurulumunda sorun yaşıyorum.Kurulmus gibi işlem tamamlanıyor fakat sonra sadece daha önce pro-e de hazırlanmıs dosyaları açabileceğim bir linkle karşılaşıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim:)Şimdiden teşekkürler..
[/alinti]
arkadaşım sana şöle diyeyim pro engineer kurulumu diğer hiç bir programın  kurulumuna benzemiyor. bilmiyorum genelde hata server licanse diye hata veriyor bilgisayarlarda buda kurmayı yanlış yapmaktan oluyor. bu proğramı kurmak için ilk baş bi kere ethernet kartı olması gerekiyor ve daha sonra ethernet kartından verilen (kurulumda sağ alt köşede 2 şer basamaklı 6 haneli rakamlar çıkıyor)onları yeni bir kendine ait lisans yapıyorsun. ben forumda yeni bir konu açarak kurulum konusunda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara msn adresimi vericem ordan anlatabilirim..

Son Düzenleme: goodlive ~ 09 Ekim 2005 02:08
ramsoy
18-10-2005, 22:26   |  #10  
Taze Üye
2 mesaj

arkadaşlar bende goodlive'in yardımıyla yaprtım kurulumu. bende başkaları yorulmasın diye resimli anlatım yaptım .ve şuan kendimin ki çalışıyoo.

rar dosya şifresi: ramsoy

ozerocal79
15-11-2005, 21:45   |  #11  
Taze Üye
1 mesaj
alıntı:
Gönderen : goodlive

<blockquote id="quote"><font style="font-size: 9px;" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">alıntı:<hr height="1" noshade id="quote">Gönderen : yasmin

Merhaba arkadaşlar

arkadaşım sana şöle diyeyim pro engineer kurulumu diğer hiç bir programın  kurulumuna benzemiyor. bilmiyorum genelde hata server licanse diye hata veriyor bilgisayarlarda buda kurmayı yanlış yapmaktan oluyor. bu proğramı kurmak için ilk baş bi kere ethernet kartı olması gerekiyor ve daha sonra ethernet kartından verilen (kurulumda sağ alt köşede 2 şer basamaklı 6 haneli rakamlar çıkıyor)onları yeni bir kendine ait lisans yapıyorsun. ben forumda yeni bir konu açarak kurulum konusunda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara msn adresimi vericem ordan anlatabilirim..
[/alinti]
merhaba arkadaşlar,
goodlive isimli arkadaşımızdan mümkünse bu konu hakkında bende yardım talep ediyorum.24 saat içersinde cevap verebilirsen sevinirim.

zafira2184
16-12-2005, 22:15   |  #12  
Taze Üye
5 mesaj

pro engineer kurulumu için ethernet kartına gerek yok. yokken de bi ağ bağdaştırıcısı kurup bilgisayara tanıtıp, programı kurabilirsiniz.
kolay gelsin.

desert_eagle88
06-03-2006, 12:31   |  #13  
Taze Üye
15 mesaj

arkadaşlar yeni konu olarak kurulum hakkında yardımcı olabilecek bi yazı gönderdim
umarım yararlanabilirsiniz.iy günler

saribiyik
12-03-2006, 03:52   |  #14  
Taze Üye
3 mesaj

merhaba arkadaslar.cadcamci.sitemynet.com a tasarımla alakalı programları yazdım .istediğiniz varsa gonderebılırım.