Process Lasso 6.0 [28.09.2012]

CHIP Online
28-09-2012, 10:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Process Lasso PC'nizin tepki süresini azaltabilen ve kararlılığını artırabilen eşsiz bir yeni teknolojidir

Windows, yapısı itibariyle programların işlemcinizi tek başına kullanmasına izin verir ve bu da takılmalara ve kilitlenmelere yol açar. ProBalance (İşlem Dengesi) teknolojisi ise çalışan programların önceliğini ayarlayarak PC'nizin tepki süresini etkilemesine engel olur.

Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Energy Saver işlevi bilgisayarınızı belirli bir süre boşta bıraktığınızda etkin güç profilinizi değiştirir. Bu sayede PC'nizi kullanırken yüksek performans profilinde kalabilir, kullanmadığınız zamanlarda güçten tasarruf edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak sayısız işlev sayesinde PC'nizdeki işlemler üzerinde tam otomatik bir denetim sağlayabilirsiniz. Bir işlem her çalıştığında bir eylem gerçekleştirebilir, ayar değiştirebilirsiniz.

If you are x64 işletim sistemi kullanıyorsanız lütfen kurulum dosyalarını buradan indirin (dosya boyutu: 7.66 MB).

Kaynak: www.chip.com.tr

Download:  Process Lasso 6.0

Rainn
28-09-2012, 13:17   |  #2  
Rainn avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
59 mesaj

ben bu programı denedim fakat bi faydasını göremedim ama diğer kullanıcıların kurmasını öneririm belkide ben yanılıyorumdur :)

mami214
29-09-2012, 05:22   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

Bu programın Türkçe dil paketi veya Türkçe yaması var mı?