Profesyonel iptv hizmeti

nikimdemirgibi
08-08-2017, 17:41   |  #1  
nikimdemirgibi avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2017

Profesyonel altyapı ve sitesiyle, kaliteli ve kesintisiz yayınlarıyla iptv de ciddi anlamda rakiplerini kalitesi ile geride bırakan bir firma mevcut.

Bu firmanın sitesine ilk giriş yaptığınızda genel piyasada bulunan tabiri caizse basit ve internetten toplama resimler ile doldurulmuş, farklı sitelerden kopyala yapıştır yaparak yazılar makaleler alınmış web siteleri yerine tamamen profesyonelce oluşturulmuş alışveriş ve bilgi sitesi haline getirilmiş ve her datanın sıfırdan özen ve bilgi ile oluşturulduğu farkediliyor. 

Tabi bu durum ilk adımda güven verse de verilen iptv hizmetini test etmek istiyorsunuz verilen ücretsiz test 1 saatlik. Yetersiz kaldığını düşünüyorsanız daha fazlasını ücretli olarak alabiliyorsunuz. Tüm işlemler kredi kartıyla 3D Secure yani şu anda dünyada kullanılan en üst düzey kredi kartıyla ödeme yöntemini kullanmaktalar.

Güvenle satın aldıktan sonra yayınlarınız hemen açılmış oluyor ve eğer smart tv falan kullanıyorsanız bu süreç içinde kurulumunuz yapılıp mailiniz hemen detaylı içerik bilgilendirilmesiyle beraber emailinize gönderiliyor.

Bu işlem toplam olarak 3 dakika sürüyor zaten bu arada size ne kadar süre bekleyeceğinizi belirterek hatta kalmanızı istiyorlar. Kurulumdan yada mailiniz geldikten hemen sonra 2000 civarında kanal + Türkçe , Almanca, İngilizce ve Fransızca olarak güncel bas çalıştır videolar hizmetinize hazır olarak tüm dünyayı tv, uydu vb gerek kalmadan telefon tablet pc de bile izleyebiliyorsunuz. Kısacası gezdiğiniz her yerde yanınızda televizyon var hem de özel spor kanallarından kaçırdığınız dizlerin son bölümlerine kadar.

Reklam olmaması sebebiyle sadece firmanın ismini paylaşıyorum siz internetten bu isimle bulabileceğinize eminim. Google de IPTV BOX PRO olarak arattığınızda hızlıca bulabilirsiniz.
Teşekkürler

https://www.iptvboxpro.com

Son Düzenleme: nikimdemirgibi ~ 05 Eylül 2017 17:59 Neden: