PROGRAMCILARIN YARDIMI BEKLİYORUM

Medusa42
07-06-2006, 11:06   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

Merhaba arkadaşlar Knight Online için bi koxp türü veya Dupe gibi bi program yapmak istiyorum nasıl yapılır ram erişimini kilitlemese 2 dk lık iş ama ram erişimini açıncada knight hata veriyor yardım edin de yapalım şu işi hadi bea.

samet1986
07-06-2006, 13:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

Bu "dupe" denilen şey bir nevi crack'a girmiyormu? Yani sahte itemler yapmak v.s. Cevabını bulamazsın burada...

Medusa42
07-06-2006, 15:33   |  #3  
OP Yeni Üye
37 mesaj

BEn artık Türkiye' de bıktım bu sorundan yok burda crack hack vb konular yassak hile mile yassak hem bu iş hile de olsa crack de olsa bilgi gerektirir
                                         LÜTFEN
   Öğüt verecekseniz hiç mesaj yazmayın bilgili arkadaşlar sizleri bekliyorum sizde lüzumsuz mesajlar yazmayın yok cracke girer hack e girer forumu kirletmeyin okmu.

samet1986
07-06-2006, 15:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

Eyvallah. Ben yanlış düşünmüşüm."Bu forumda crack,hack v.s. yasak değil" Bu mudur senin görüşün ? Her yerde belli başlı uyulması gereken kurallar vardır arkadaşım. Bu forumda bu tip şeyler konuşulmaz, konuşulsada yanıt bulamazsın.

Son Düzenleme: samet1986 ~ 07 Haziran 2006 15:46
Medusa42
08-06-2006, 09:12   |  #5  
OP Yeni Üye
37 mesaj

Ben sana kendimi anlatamadım herhalde "MESAJ YAZMA" bilgin yoksa crack ve hack her ne kadar da korsan işi olsa dünyanın en zengin rahat bilgisayar yönünden bilgili ve becerikli kişileri bu yoldan geçenlerdir onun için madem yasak bana göre en bilgili kullanıcılarla dolu form bu sitede ben ne bi link verdim ne azmettridim herkes kendine bana lazım olan 2 satır bilgi ha illaki msj yazcam diyorsan araştır gel tartışalım banada kızma sinirlenme küfür etme :) tamammı "Sadece bilgi"

ufuks
08-06-2006, 16:57   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj
Medusa42
Ben sana kendimi anlatamadım herhalde "MESAJ YAZMA" bilgin yoksa crack ve hack her ne kadar da korsan işi olsa dünyanın en zengin rahat bilgisayar yönünden bilgili ve becerikli kişileri bu yoldan geçenlerdir onun için madem yasak bana göre en bilgili kullanıcılarla dolu form bu sitede ben ne bi link verdim ne azmettridim herkes kendine bana lazım olan 2 satır bilgi ha illaki msj yazcam diyorsan araştır gel tartışalım banada kızma sinirlenme küfür etme :) tamammı "Sadece bilgi"
Arkdaşım eyvallah görüşüne katılıyorum crack,hack vs bilgi gerektirir ve herkes yapıyor kimse orjinalini kullanmıyor.Fakat gelgelim yasal birşey değil ve yasal olmadıgı için forumların genelinde yasak.