Programlar...

Ozan DEMİR
11-06-2011, 18:58   |  #1  
Ozan DEMİR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
318 mesaj

Arkadaslar kullandıgınız işe yarayan programları küçük bir anlatımla bu baslık altında paylasırsanız sevinirim ::))

_Orion_
11-06-2011, 19:16   |  #2  
_Orion_ avatarı
Üye
87 mesaj

XUS PC Lock  --> Bi tür pc' yi kitleme yazılımı. Diğerlerinden farkı ise şifre olarak rakam değil fareyle belirtiğiniz motifi çiziyorsunuz.
Folder Maker --> Klasörlerinizin ikonlarını ve renklerini değiştirebilmenizi sağlıyor.
Unlocker --> Silinmemekte ısrar eden uygulamaları silmeye yarıyor.

Bikaç tane aklıma geldi, yazdım :)

özkan_oktay
11-06-2011, 19:24   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,356 mesaj

Bir sürü kullandığım program var ve hepsi ayrı işe yarıyor, hangi birini anlatayım :D Bari favori programnız nedir ve kısaca özelliklerini açıklayınız deseydin. Konu olsun diye konu açmayalım lütfen.

ealines
11-06-2011, 19:25   |  #4  
Üye
52 mesaj

ghost mouse

ealines
11-06-2011, 19:29   |  #5  
Üye
52 mesaj
Alıntı: özkan_oktay  
Bir sürü kullandığım program var ve hepsi ayrı işe yarıyor, hangi birini anlatayım :D Bari favori programnız nedir ve kısaca özelliklerini açıklayınız deseydin. Konu olsun diye konu açmayalım lütfen.
adam haklı

rap1997
11-06-2011, 20:01   |  #6  
rap1997 avatarı
Yıllanmış Üye
737 mesaj

filehippo update chacker sadece 300 küsür kB ve bilgisayarınızdaki güncellemeleri tarıyor sonra kendi sitesinden açıyor ayarlarsanız beta programlar gözüküo, nerde kurulu oldu gözüküo bişi daha vardı ama unuttum :) www.filehippo.com güvenilir site ben hep burdan indiririm:D

Ozan DEMİR
11-06-2011, 20:48   |  #7  
Ozan DEMİR avatarı
OP Yıllanmış Üye
318 mesaj
Alıntı: özkan_oktay  
öncelikle konuya cevabınız için teşekür ederim:) fakat ben böyle demek istedim siz öyle anlatsaydiniz ozaman ne fark edecek :) sırf konu olsun diye bu zamana kadar açmadım isterseniz profilimden bakabilirsiniz..

Son Düzenleme: Ozan DEMİR ~ 11 Haziran 2011 20:49
özkan_oktay
11-06-2011, 21:10   |  #8  
Yıllanmış Üye
1,356 mesaj

Dostum bi kere kendine güvencin yok dedim demiyorsun "demek istedim" diyorsun. Ben türkçe bliyorum demek istesen öyle bir yorum da bulunmazdım :) Salla gitsin, saygılar...

Ozan DEMİR
11-06-2011, 22:34   |  #9  
Ozan DEMİR avatarı
OP Yıllanmış Üye
318 mesaj

siz yanlıs anladınız :)  kendime güvencim var ,demek istedğim ben ilk yazımı öyle yazmak istedim siz farklı yazsaydınız anlamında dedim fakat anlamamıssınız heralde olabilir insanlık hali sizede saygılar...

Erşah
12-06-2011, 09:56   |  #10  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

İnternet Download Manager : Dosyaları en hızlı şekilde indirmeme ve istediğim zaman indermeye devam etmeme yarıyor.
RocketDock : Masaüstü simgeleri pc'nin yavaşlamasına neden oluyor.Benim gibi yüzlerce program yüklüyorsan masaüstün bir hayli kabarır.Bu çubuk sayesinde açılışta hiçbir zaman kaybı olmadan bütün kısayollara kolaylıkla ulaşabiliyorsun
Unlocker : İnatla silinmeyen klasörleri kökünden siler.
Revo Uninstaler : İstemediğin herhangi bir program kalkmamakta ısrar ediyorsa kur bu programı.Kayıt defterinden dahil her yerden sil.

cbilgen13
12-06-2011, 11:29   |  #11  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

çocuklar bırakın birbirinize türkçe dersi vermeyi zaten ikinizde kelimeleri yanlış kullanıyorsunuz...

dostum bi kere kendine güvencin yok : güvencin ne anlama geliyor ? (kendine güvenin yok..)

arada ealines birşeyler yazmış "adam haklı" hangi konuda haklı ?? artı neden ard arda iki mesaj hepsini tek mesajda yazabilirdin..mesaj sayısını artırmak isteyen bir yeni yetme daha "sanki ne oluyorsa mesaj sayısı dört basamaklı sayılara ulaşınca içi boş binlerce mesaj" hem konuyu açan arkadaş kullandığınız programaları yazın küçük birde açıklama ekleyin diye yazmış "ghost mouse".. gerisi nerede yeni çekilen korku filmi mi bu yoksa hayali kahramanın mı? yoksa mouse ile sürekli tekrarlanan işlemleri kaydedip sizin yerinize tekrarlayan program mı?? "genelde mynet'te okey oynayan hilekarlar kullanır yada online oyunlarda karakteri geliştirmek için sabahlayan veletler artık ealines hangi gruba giriyorsa...

uzun zamandır forumun bir üyesiyim çoğu arkadaşa burdan sayısız yardımım dokundu.. ama son 5-6 aydır foruma gerçek anlamda kirleten o kadar çok gereksiz insan üye olduki artık bırakın yazmayı girip okumak bile istemiyorum...daha önce sayfalarca makale gibi program, donanım incelemeleri yazan arkadaşlarımız vardı şimdi onların çoğu foruma katılmıyorlar sırf bu ortam yüzünden sizlere gerçekten yardımcı olabilecek profesyonel kullanıcıların çoğu artık bu forumun üyesi değil.. eğer bilgisayar kulllanıp gerçek anlamda ondan faydalanacaksanız okuyun araştırın öğrenin...en önemlisi bu mevzularda nerede olduğunuzu bilin..iki format atıp birkaç programın nasıl kullanıldığını öğrendiğiniz için kimseyi küçük görüp ben seni bilgimle ezerim tarzı yorumlarda bulunmayın kendinizide bilgisayar uzmanı sanmayın.. sizin bilmediğinizi ben benim bilmediğimi bir başkası biliyor olabilir bunu aklınızdan çıkarmayın...

konuya gelince bir yerde güzel bir düşünce programları kullananların programdan memun kalıp kalmadıklarını programın artı yönleri ve eksikliklerinin paylaşıldığı bir konu olsaydı yararlı olabilirdi... ama görüyorum ki herkes zaten programları indirebileceğimiz sitelerde olduğu gibi sadece programın ne işe yaradığını yazmış bu yüzden konu gereksiz görünüyor..hem zaten buna benzer pekçok konu forumda mevcut konu kirliliğine neden olmuş...
www.gezginler.net
www.programlar.com
www.tamindir.com

Ozan DEMİR
12-06-2011, 12:02   |  #12  
Ozan DEMİR avatarı
OP Yıllanmış Üye
318 mesaj
Alıntı: cbilgen13  
çocuklar bırakın birbirinize türkçe dersi vermeyi zaten ikinizde kelimeleri yanlış kullanıyorsunuz...

dostum bi kere kendine güvencin yok : güvencin ne anlama geliyor ? (kendine güvenin yok..)

arada ealines birşeyler yazmış "adam haklı" hangi konuda haklı ?? artı neden ard arda iki mesaj hepsini tek mesajda yazabilirdin..mesaj sayısını artırmak isteyen bir yeni yetme daha "sanki ne oluyorsa mesaj sayısı dört basamaklı sayılara ulaşınca içi boş binlerce mesaj" hem konuyu açan arkadaş kullandığınız programaları yazın küçük birde açıklama ekleyin diye yazmış "ghost mouse".. gerisi nerede yeni çekilen korku filmi mi bu yoksa hayali kahramanın mı? yoksa mouse ile sürekli tekrarlanan işlemleri kaydedip sizin yerinize tekrarlayan program mı?? "genelde mynet'te okey oynayan hilekarlar kullanır yada online oyunlarda karakteri geliştirmek için sabahlayan veletler artık ealines hangi gruba giriyorsa...

uzun zamandır forumun bir üyesiyim çoğu arkadaşa burdan sayısız yardımım dokundu.. ama son 5-6 aydır foruma gerçek anlamda kirleten o kadar çok gereksiz insan üye olduki artık bırakın yazmayı girip okumak bile istemiyorum...daha önce sayfalarca makale gibi program, donanım incelemeleri yazan arkadaşlarımız vardı şimdi onların çoğu foruma katılmıyorlar sırf bu ortam yüzünden sizlere gerçekten yardımcı olabilecek profesyonel kullanıcıların çoğu artık bu forumun üyesi değil.. eğer bilgisayar kulllanıp gerçek anlamda ondan faydalanacaksanız okuyun araştırın öğrenin...en önemlisi bu mevzularda nerede olduğunuzu bilin..iki format atıp birkaç programın nasıl kullanıldığını öğrendiğiniz için kimseyi küçük görüp ben seni bilgimle ezerim tarzı yorumlarda bulunmayın kendinizide bilgisayar uzmanı sanmayın.. sizin bilmediğinizi ben benim bilmediğimi bir başkası biliyor olabilir bunu aklınızdan çıkarmayın...

konuya gelince bir yerde güzel bir düşünce programları kullananların programdan memun kalıp kalmadıklarını programın artı yönleri ve eksikliklerinin paylaşıldığı bir konu olsaydı yararlı olabilirdi... ama görüyorum ki herkes zaten programları indirebileceğimiz sitelerde olduğu gibi sadece programın ne işe yaradığını yazmış bu yüzden konu gereksiz görünüyor..hem zaten buna benzer pekçok konu forumda mevcut konu kirliliğine neden olmuş...
www.gezginler.net
www.programlar.com
www.tamindir.com
Öncelikle bu güzel yazınız için size teşekkür ederim.Benim amacım bilmediğim bir program çıkarsa yararlanmak ve diğer forum üyelerinin de faydalanmasıydı,Fakat konu amacından biraz saptı,konu açarken başlık yazıp konulara baktım fakat istediğimi bulamadığımdan dolayı açma gereksinimi duydum.Amacım forum kirliliği veya mesaj sayısını arttırmak değildi.Yanlış anlaşılma olduysa sizlerden özür dilemeyi boynumun borcu bilirim...

özkan_oktay
12-06-2011, 17:34   |  #13  
Yıllanmış Üye
1,356 mesaj
Alıntı: cbilgen13  

www.gezginler.net
www.programlar.com
www.tamindir.com

Siz de sanırım canı sıkılan üyelerden birisiniz :) Güvencin yok ay da güvenin yok doğru bir kelime kullanmamışım fakat arada dağlar kadar fark yok. Zaten güvenç diye bir şey de yok türkçeye nasıl gelmiş bilemiyorum.
Türkçe dersi vermek değildi amacım arkadaşa ben başlıklara çok takılıyorum sadece doğru başlık ve kendisini daha iyi ifade edebilmesi açısından bir yorum da bulundum fakat kendisi anlamadı ve benim kendisini anlamadığımı düşünüyor, ben de üstüne pek durmadım. Siz hakkın da ise hiç bir fikrim yok ama bahessettiğiniz sorunun büyük bir kısmı yeni üyelerden ve sordukları saçma sapan soru ve sorunlardan kaynaklanıyor. Bilgili üyeler de ister istemez saçma soruya saçma cevap veriyor ve forum bir sürü gereksiz konu ve anketler ile doluyor...

Son Düzenleme: özkan_oktay ~ 12 Haziran 2011 17:35