Projeler geliştirmek için ekip topluyorum

Noneth
17-06-2017, 20:57   |  #1  
Noneth avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkese merhaba. Genç, hayalleri olan ve bir amaç uğruna tüm kafasını koyabilecek kişilerden bir ekip oluşturmak istiyorum. Küçük de olsa büyük adımlar atabilecek projeler geliştirmek istiyorum. Masaüstü ve mobil uygulamalar, oyunlar veya websiteleri. Yaratıcı olan ne varsa geliştireceğiz. Aradığım sadece programcı değil, çizim yapan veya yaratıcı olan kişiler.  
Varolan fikirlerimi burada açmayaca ğım, ekibe kattığım kişilerle tartışacağız bunları. 
Ekibe katılmak isteyenlerde bulunmasını istediğim karakteristik özellikler: 
Azim 
Araştırmacılık 
Ciddiyet 
Kararlılık 
Dikkat 
Uyumluluk 
Sakinlik 
Yaratıcılık 
Çalışkanlık 
Dakiklik 

Ekibe katılmak isteyenlerde bulunmasını istediğim özellikler: 
Programcılar için: 
Javascript HTML CSS bilgisi * 
Sadece Windows uygulaması değil, Linux ve Mac gibi diğer platformlara da uygulama geliştirebiliyor olma 
C, C++ bilgisi 
Qt bilgisi ** 
Git bilgisi** 
Bash bilgisi 
Unity, UE4 gibi oyun motorları* 
Java Android  
Swift, Objective-C iOs, macOS  
Xamarin mobil geliştirme 
Linux Windows macOS platformlarından birkaçı hakkında bilgi sahibi olmak** 

Yukarda belirttiğim özelliklerin hepsine sahip olmanız gerekmiyor. İçlerinden birkaçına sahip olmanız yeterli. Yıldız koyduklarım daha önemli olan özellikler. 
Grafikerler için: 
Blender, Maya, 3Ds Max gibi 3B çizim programları ile özgün çizim ve animasyon yapabilmek (piyasada internetten aldığı modeli ben çizdim diye gösteren çok var)veya Photoshop GIMP gibi 2B çizim programlarını kullanabilmek.  
Çizim konusunda çizimciler ne kullanacaklarını kendileri daha iyi bilirler. Ben çizim ile pek uğraşmadığımdan programlama bölümüne daha çok özen gösterdim. 
Başta belirttiğim gibi, genç ve hayalleri olan yukarda belirttiklerime uyan kişiler bana bu konu hakkında özel mesaj atabilir veya burdaya cevap bırakabilir. Daha sonra neler yapabildiğinizi konuşur ona göre devam ederiz. 
İyi günler.

Son Düzenleme: Noneth ~ 17 Haziran 2017 20:57 Neden:
oasman
18-06-2017, 01:16   |  #2  
oasman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
185 mesaj

Hemen pazarlığa başlayalım. Ayda 10.000 $ + bayramlarda ve yılbaşında birer maaş prim ile ben de ekipteyim.

White-Fox
18-06-2017, 16:11   |  #3  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Aynı koşullara bende varım lakin çalışkan değilim.Size de bir tavsiye programcının tembeli makbuldür.

RESUL DEMİREL
07-08-2017, 21:53   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

php, html, css, javascript orta dereceli olarak biliyorum. Ekipte olmayı çok isterim

Emre Korkmaz
08-05-2018, 11:56   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Projeye dahil olmak istiyorum. Benimde bazı projelerim var.