proxy bağlantı hatası

Furkan turan
12-05-2019, 01:03   |  #1  
Furkan turan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba arkadaslar sorunu cozup halledemedim sizlere danısmak ıstedım masaüstü bilgisayarım var ve kablosuz usb adaptorum var ınternete gırmek ıcın wifi bıraz uzakta oldugu ıcın iyi cekmıyor bende android netshare programını kurdum telefonun wifisi ile baglanıp daha sonra telefonun internetini bilgisayara aktararak giriş yapıyorum bu programa giriş yapabilmek için proxy ayarlarını 192.168.49.1 port 8282 olarak ayarlanması lazım yoksa ıtnernete giris yapmıyor ayarları yaptıktan sonra ınternete sorunsuz giriyor ındırme yapıyor ancak windows masaüstü internet gerektıren uygulamalarda ınternet baglantınız yok dıyor orn.windows 10 kullanıyorum magazadan indirdigim instagram uygulamasına girmiyor torrent ıle ındırme yapmıyor online oyunlara giriş yapmıyor ınternet baglantı hatası verıyor ama tarayıcı uzerınden hıcbır kısıtlama olmadan gırıs yapıp ındırme yapılabiniyor bu sounu cozebilcek arkadas varmıdır acaba veya androıd uzerınde kullandıgım program gibi benzer uygulama varmı bu sorunu yaratmayacak olarak tesekkurler.