ps 4 çıkışı hakkında

FBI
22-06-2012, 16:39   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
108 mesaj

Arkadaşlar ben şimdi bilgisayarımı aldım bu bilgisayarın sistemi iyi beni bayağı götürür ama ben sonrasını düşünerek okulların açılmasından 2-3 ay sonra ps 3 almak istiyorum o zaman pc borcu bitcek o nedenle bayağı geç alıcam ama benim bir derdim var o zamana kadar ps 4 çıkarmı eğer ben ps 3 alırda o çıkarsa verdiğim paraya acırım ps 3 alacağıma ps 4 alaydım derim o çıkarsa o zaman oyunlarda o sisteme çıkar diye tahmin ediyorum yada yanlış tahmin ediyorum eğer çıkarsa yeni oyunlar yine ps3 de çıkarmı o da merak ettim diğer bi konu bir diğer sorum ise xbox mı yoksa ps mi daha önce konsol çıkartır soruma yardımcı olabilirseniz sevnirim ayrıca şöyle bir duyum var ps4 tahminen 1-2 yıl sonra çıkıcak peki xbox'ın yeni konsolu ne zaman çıkar o da 1-2 yıl içinde çıkarmı?

REdbLACKI
22-06-2012, 19:53   |  #2  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

Şimdi arkadaşim,xbox u bi kenera koy,Ps4 te gelince sen sanıyorsun ki ps4 çıkınce anında da oyunları da mı çıkıcak ? Hiç sanmıyorum çiksa çksa bir iki tane çıkar ve söylentilere göre ps4 baya gelişmiş olacaığndan oyunları da hiç ucuz olmaz.Birde kırılması var...acaba kırabilecekler mi ?ne zaman ? Ben olsam ps3 alırım hemde mevcut olan bir sürü şahane oyun var,bird kendine özel oyunlar ki asıl müthiş olan bunlar GOD OF WAR, KİLL ZONE gibi...Ben ps3 al derim ama, senin çok paran varsa orijinal bi oyun alabilecek kadar ps4 bekle...

FBI
24-06-2012, 09:04   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
108 mesaj

benim şöyle bi sorum var öyleyse ps 3 oyunlarını yine her yerde bulabilirim demi ayrıca ps 4de çıkan oyun hiçmi ps 3 de çıkmaz

REdbLACKI
24-06-2012, 15:35   |  #4  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj
Alıntı: FBI  
benim şöyle bi sorum var öyleyse ps 3 oyunlarını yine her yerde bulabilirim demi ayrıca ps 4de çıkan oyun hiçmi ps 3 de çı
PS3 ün oyunları PS4 te çikabilir, PS4-PS3'e çikması zor bi ihtimal.Ama populer oyunlar elbette çikar FİFA;NEED FOR SPEED...vs.

Ama PS4 sadece bir söylenti henuz SONY tarafından onaylanmamış bi iddiaa,adamlar biz PS3 den memunuz şüan diyorlar...