ps3 3d bluray iso yardım.

yrtvrmz
29-01-2014, 22:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar , aranıza yeni katıldım. Yeni ps3 slimfit aldım. 
Sorum şudur. 3D bluray iso uzantılı film oynatabilirmiyim ps3 te. Oynatılabiliniyorsa nasıl yapabilirim. Hdd ile ps3 usb bağlantısı olarakmı yada hdd den ps3 e atıp ps3 üzerinden oynatmalımıyım. Suanda şehir dışında olduğum için deneyemedim. Buradan eve donerken film alarak dönmek istiyorum. Filmlerin boyutu 40 gb küsür.
Ps3 slimfit kasa 500gb ve orjial , Hiçbirşekilde ps3 ile yazılımsal vs olarak oynanmamıştır.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Xx_HaCkEr_xX
30-01-2014, 13:50   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
71 mesaj

hiçbiri sadece bir bd (blue ray 3d disc) al içine tak görüntü ayarlarından 3 d yi seccccc olur 

not hdmı ile bağlanması lazım

yrtvrmz
30-01-2014, 23:23   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bİlgisayarımda iso uzantılı 3-4 tane film var 40 gb . ANladığım kadarıyla siz bluray cd ye filmleri yazıp ps3 e takarak izleyebileceğimi söylüyorsunuz. bu arada herturlu baglantı vs kablom var. Tv var hersey var sadece dediğim gibi nasıl olması gerektiği

sosyalli
24-02-2014, 21:15   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
516 mesaj

kardeşimo filmleri 4 gb llık parlar halıne getir yanı örneğin part1 20dklık kısmı 4gb a denk gelıyor dıyelm böyle parçalara böl bilgisayarının videolar bölümüne at, tüm ağlara paylaşımı aç, Sonra konsol ile o pc ile aynı wifi ağına bağlan konsolda videolar bölmesınde Ortam sunucusu dıye yzı göreeksın oraya gel oradan pc dkeı bu partları göreceksn o partların hepsını ps3 e kopyala izlemek ıstedıgınde part1 den aç otomatık atlayarak gıdıyor sankı butunmuş gibi bu teknııgı ben denedım kendı ps3 umde çalıştı tabi acayip uğraştırıcı.