psp 3000 versiyon yükleme

yottabyte
21-03-2010, 16:54   |  #1  
yottabyte avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
78 mesaj

PSP VERSİYON OYUN PROGRAM YÜKLENİR GARANTİLİ
PSP PORTABLE (EL PLAYSTATİON) VERSİYON YÜKLENİP HAFIZA KARTINDAKİ OYUN ÇALIŞTIRILIR
 (ORJİNAL YÜKLEME YAPILIR)
Psp portable (el playstation) versiyon,oyun,program,flim yüklenir. ŞOK ŞOK ŞOK BU VERSİYON İŞLEMLERİNDE PSP GARANTİ DIŞI KALMIYOR !!!!
psp niz tüm oyunları,PROGRAMLARI,İNTERNETTEN VİDEO İZLEME çalıştıracak şekilde versiyon atılır

PSP 1000 (FA),PSP 2000 (SLİM),PSP 3000 İŞLEMLERİ
msn: [email=nfpsp@hotmail.com]nfpsp@hotmail.com[/email]
gsm:05348666521

razorr
21-03-2010, 18:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
267 mesaj

Beni pazartesi bir tane 3004 slim piano black almayı düşünüyorum ama alaağım yerde adam versiyon yüklediğimde garanti dışında kalacağını söyledi (psp niz tüm oyunları,PROGRAMLARI,İNTERNETTEN VİDEO İZLEME çalıştıracak şekilde versiyon atılır) 
bu dediğin tüm oyun program ve internetten video izlenemiyor bildiğim kadarıyla çünkü flash player yüklenemiyor...

yottabyte
26-03-2010, 16:12   |  #3  
yottabyte avatarı
OP Üye
78 mesaj

alıntı : Beni pazartesi bir tane 3004 slim piano black almayı düşünüyorum ama alaağım yerde adam versiyon yüklediğimde garanti dışında kalacağını söyledi (psp niz tüm oyunları,PROGRAMLARI,İNTERNETTEN VİDEO İZLEME çalıştıracak şekilde versiyon atılır) 
bu dediğin tüm oyun program ve internetten video izlenemiyor bildiğim kadarıyla çünkü flash player yüklenemiyor...

cevap :garanti dışı kalmıyor.

yottabyte
27-03-2010, 09:30   |  #4  
yottabyte avatarı
OP Üye
78 mesaj

alıntı : Beni pazartesi bir tane 3004 slim piano black almayı düşünüyorum ama alaağım yerde adam versiyon yüklediğimde garanti dışında kalacağını söyledi (psp niz tüm oyunları,PROGRAMLARI,İNTERNETTEN VİDEO İZLEME çalıştıracak şekilde versiyon atılır)

cevap : 1. si psp 3000 alırken dikkat etmen gereken olaylar var .
a) versiyonu
b) anakart modeli
c) hafıza kartının orjinal olup olmadığı
2.si garanti dışında kalmayacağı versiyon yüklüyoruz . garantili
a) psp yi kapatıp arkasındaki bataryayı 5 dk. süre ile çıkartıyorsun eski haline geliyor buda garanti dışı kalmamasına sebep olup mutlu oluyorsun.
3.sü psp ile versiyon atıldıktan sonra hafıza kartından oyun oynayabiliyorsun çeşitli programlar yükleyebiliyorsun internette girip psptube vs sitelerden video izleyebiliyorsun

Ali Yavuz
30-11-2010, 17:23   |  #5  
Taze Üye
14 mesaj

psp 3004 oyun orjinal olması lazım ve video program lazım full ban kaça patlar