PSU tarafından gelen cızırtı sesi

resul060606
10-01-2015, 22:40   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

Merhabalar arkadaşlar bir sorunum var psu dan hafif cok hafif bir cızıltılı ses geliyor sesi şöyle farkettim flash belleği kasanın arka usb lerine bağlamak icin geçtiğimde bir cızıltı sesi duydum baktım psu dan geliyor sonra üçlüyü değiştirdim ve power kablosunu değiştirdim hepsini sıfır aldım fakat yine devam ettim psu gerçek 700w sonra baska psu aldım denemelik ondada oldu geri götürdügümde ve benimde psu pc servisine götürdügümde orda yapmadı benim tahminim elektrik hatlarında sorun var gibi arkadaşlar pc ye her hangi bir zararı olurmu bunu öğrenmek istiyorum cızırtı sesi masamda oturdugumda hiç duymuyorum anca kasanın arka tarafına gecip psu tarafına yaklaştığımda hafif duyuyorum her hangi bir zararı olurmu arkadaşlar teşekkürler

okinkurt
15-01-2015, 14:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Bir zararı olacağını sanmıyorum benzer ses benim psuda var gelen elektrik sebebi ile yapıyor eğer bulunduğunuz yerdeki elektrik durumu kötüyse birtane ups alın bölelikle sistem ve psu voltaj inip çıkmalarından etkilenmez sesi çok kafaya takıyorsanız garantiye yollayın .