Publishin Product Information sorunu

Undead55
10-07-2011, 23:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba,

Windows 7 Ultimate (x64) kullanıyorum. Adobe CS5 Master Collection kurarken hatayla karşılaşıyorum, kurulum %0'dayken hata veriyor ve kapanıyor. Kurulumda Microsoft_VC90_CRT_x86'yı kurmaya çalışırken hata alıyorum, yani bu dosyayı kuramıyor. Daha sonra Adobe'nin kurulum dosyasının içinde bu dosyayı bulup kurmaya çalıştım, bu kez dosya %99'a kadar yüklendi; ancak %1'lik kısım, "Publishing Product Information" ibaresiyle takıldı. 5-10 dakika bekleyince "Error 1935" hatasını verdi. Aynı olay Visual C++ 2008 kurarken de oluyor. "Publishing Product Information" ibaresinin olduğu her kurulumda hata alıyorum. 
    Google'da araştırma yaptım, bunun sonucunda registryi Ccleaner ve TuneUp ile temizledim defrag ettim. Microsoft Fixit'i denedim. Regeditte "RegistrySizeLimit" adlı bir girdi oluşturdum. Hiçbiri bir işe yaramadı. Komut istemiyle sfc /scannow yazıp sistem dosyalarını taramayı denedim, orada da hata aldım (Windows Kaynak Koruması onarım hizmetini başlatamadı). Başka bir yerde "windows özelliklerini aç veya kapat"tan bazı özelliklerin değiştirilmesi yazıyordu, benim windowsumda oraya girince bomboş bir liste çıkıyor. Hizmetlerden "Windows Modül Yükleyicisi"ni başlat dediğimde ise "Hata 126: Belirtilen Modül Bulunamadı" hatasını alıyorum. İnternette yaptığım hiçbir araştırma sonuç vermedi. Lütfen yardım edin. Teşekkürler...

M.G.G
10-07-2011, 23:59   |  #2  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Windows dosyaları hasar görmüş kurulum diskini takın ve windowsu onarın ;)

Undead55
12-07-2011, 10:34   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Cevap için teşekkürler, ancak Windows 7 SP1 kurulu olduğu için onarım yapamıyorum. Kurulum DVD'si SP1 değil. SP1'i kaldırmaya çalıştığımda yine hata alıyorum. İnternetten Windows 7 SP1 indirdim, kurulumda yine hata verdi:

Aşağıdaki sorunlar Windows'un yükseltilmesini engelliyor. Yükseltmeyi iptal edin, her görevi tamamlayın ve devam etmek için yükseltmeyi yeniden başlatın.

• 64 bitlik Windows sürümü 32 bitlik Windows sürümüne yükseltemezsiniz. Yükseltmek için yükseltme diskinin 64 bitlik bir sürümünü edinin veya Windows 7'nin nasıl yükleneceği ve dosya ve ayarlarınızı nasıl koruyacağınızı görmek için çevrimiçi gidin.

• Windows'un 32 bitlik bir sürümü 64 bitlik bir sürümüne yükseltilemez. Yükseltmek için Windows yükseltme diskinin 32 bitlik bir sürümünü edinin.

M.G.G
12-07-2011, 17:26   |  #4  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Revo uninstaller ile kaldırabilirsiniz sp1'i ;)