R7 240 Ekran kartı ile uyum ! ACİL !

Poppy
11-06-2017, 03:03   |  #1  
Poppy avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

İnşallah yardımcı  olursunuz. ben "Msı Radeon R7 240 " ekran kartı aldım ve bu ekran kartını bilgisayarıma taktıgım zaman monitöre görüntü gelmiyor ekran kartı çalışıyor fanı dönüyor kasa çalışıyor hiç bir sorun yok fakat görüntü gelmiyor anakart PCI-E X16 bir sokete sahip ve ekran kartı bu soketi destekliyor buna rahmen açmıyor güç kaynağımı soracak olursanızda güç kaynagımın üstünde model : atx 400w yazıyor
anakartımın linki :"http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_SPEC.aspxDetailID=1344&CategoryID=1&DetailName=Feature&MenuID=24&LanID=0"               anakartım bunun 1 sürüm altı YANİ M3 serisi
yeni birde ram aldım ramdan dolayıdır dediler ram aldım ekran kartı olmadan eski ekran kartı ile bilirkte yeni aldım DDR3 1333 MHZ ramı takıyorum ve o ramdede bilgisayar çalışıyor sorunsuz ve yine monitöre görüntü gelmiyor yardımcı olrsanız sevinirim. veya sorun neden oluyor söylerseniz ve alınca çalışcaksa bi ürün önericekseniz alırım sorun değil ürünün linkini atsanız yeterli ve neyden dolayı uyumsuz veya acılmıyo söylerseniz sevirim.