RadioGet Full [08.01.2010]

CHIP Online
08-01-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

RadioGet - dünyanın bir numaralı internet radyo çaları ve kayıt aracı!Bu güçlü yazılım sayesinde sevdiğiniz şarkıları 25.000'in üzerinde internet radyo kanalından dinlemek çok kolay. Tercih ettiğiniz türü veya radyo kanalını seçin ve anında dinlemeye ve kaydetmeye başlayın. RadioGet'le internette müzik her zamankinden daha eğlencelidir. RadioGet sizin için otomatik olarak bütün parçaları etiketler ve sıralar. Müzik kaydı sırasında kalite kaybı yaşanmaz ve tamamen yasaldır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

RadioGet - dünyanın bir numaralı internet radyo çaları ve kayıt aracı!Bu güçlü yazılım sayesinde sevdiğiniz şarkıları 25.000'in üzerinde internet radyo kanalından dinlemek çok kolay. Tercih ettiğiniz türü veya radyo kanalını seçin ve anında dinlemeye ve kaydetmeye başlayın. RadioGet'le internette müzik her zamankinden daha eğlencelidir. RadioGet sizin için otomatik olarak bütün parçaları etiketler ve sıralar. Müzik kaydı sırasında kalite kaybı yaşanmaz ve tamamen yasaldır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumBu güçlü yazılım sayesinde sevdiğiniz şarkıları 25.000'in üzerinde internet radyo kanalından dinlemek çok kolay. Tercih ettiğiniz türü veya radyo kanalını seçin ve anında dinlemeye ve kaydetmeye başlayın. RadioGet'le internette müzik her zamankinden daha eğlencelidir. RadioGet sizin için otomatik olarak bütün parçaları etiketler ve sıralar. Müzik kaydı sırasında kalite kaybı yaşanmaz ve tamamen yasaldır.Özellikler:25,000 popüler internet radyo kanalını dinleyin;
Dinlediğiniz müzikleri ücretsiz olarak kaydedip arşivleyin;
Yeni müzikler keşfedin;
Otomatik kayıt özelliğiyle kalite kaybı olmadan kayıt yapın;
İstediğiniz türde bir internet radyosu bulun;
Aynı anda pek çok radyo kanalını kaydedin;
MP3 formatında boyutuna göre yüksek kalitede parçalar elde edin;
Sanatçı ismiyle kayıt yapın...

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: RadioGet Full

ByCoRuMLu
08-01-2010, 18:59   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

proğram trial.

ByCoRuMLu
08-01-2010, 19:24   |  #3  
Taze Üye
4 mesaj
Alıntı: Serafin  
Program trial değil kurduktan sonra Buy yazan sepete tıkla lisans bilgilerinin olduğu bir kutucuk gelecek sadece onu onaylaman lazım böylece tam sürüm olacak.

Çok teşekkür ederim ilginizden dolayı.. :)

ByCoRuMLu
08-01-2010, 20:19   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

Bu proğram kota yer mı? Konu Hakkında bilgisi olan kimse yok  mu???

Son Düzenleme: ByCoRuMLu ~ 08 Ocak 2010 21:27
StyleALP
08-01-2010, 21:35   |  #5  
StyleALP avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj
Alıntı: ByCoRuMLu  
Bu proğram kota yer mı? Konu Hakkında bilgisi olan kimse yok  mu???
 Kotalı Internet tarifeniz varsa radio gibi özelliklerden uzak durun. Kotayı oldukça kullanır.

ByCoRuMLu
08-01-2010, 21:41   |  #6  
Taze Üye
4 mesaj
Alıntı: StyleALP  
 Kotalı Internet tarifeniz varsa radio gibi özelliklerden uzak durun. Kotayı oldukça kullanır.

Teşekkür ederim.

bilgi_çağı
09-01-2010, 12:35   |  #7  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Güzel bir program önceden kullanmıştım fakat kotadan çok yediği için kaldırmıştım ama bu full sürüm, yine dayanamayıp yükledim.

çağdaşefe
17-01-2010, 15:42   |  #8  
Üye
68 mesaj

yeniden yüklediğinize pişman olmuşsunuzdur eminim...kendi bünyesindeki radyolar dışında yeni bir istasyon ekliyemiyorsunuz  bu da hiç bir işe yaramıyo ...ben sadec bir istasyon ekliyebildim.
     istasyonlarda format istiyo kendi belirlediği radyo formatı olursa o istasyonu görüyo yoksa görmiyo ve ekliyemiyorsunuz

çağdaşefe
18-01-2010, 23:34   |  #9  
Üye
68 mesaj

arkadaşlar  bu program hem trial hem istasyon ekliyemiyorsunuz...bu programa altarnatif  hem türkçe hem bedava  hem de  kolay kullanabileceğimiz güzel bir program bilen varmı ?
      yardımcı olursanız sevinirim....ben bu programa istasyon ekliyemedim  türkçe istasyonların formatlarını kabul etmiyo o yüzden sadece yabancı programları ,hazır kendi bünyesindeki istasyonları dinleyebiliyorsunuz...
        türkçe istasyonları nasıl ekliyebiliriz bilen varsa lütfen yazsın...teşekkürler

GeçeninYargıcı
19-01-2010, 01:46   |  #10  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

AIMP v2.60.530
Müzik formatları çok sayıda desteği:
MP1, MP2, MP3, MPC / MP +, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, umx

Büyük işlevsellik ve sezgisel arayüz

18-band EQ ve dahili ses etkileri
Reverb, Flanger, Chorus, Pitch, Tempo, Echo, Speed

32-bit ses işleme
en iyi kalite elde etmek için

Aynı anda birden fazla çalma çalışma

Yükleme adresi blog sayfamda.
https://www.chip.com.tr/blog/bedreke/aimp-v2.60.530_4604.html

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 19 Ocak 2010 02:12
çağdaşefe
22-01-2010, 23:20   |  #11  
Üye
68 mesaj

AİMP Programını indirdim kurdum.gerçekten güzel ve türkçe ama hiç bir türk radyo urlsi kabul etmiyo ne yaparsam  hata veriyo 40 hata koduyla   nasıl  radyo ekleyip dinliycem acaba...teşekkürler

GeçeninYargıcı
22-01-2010, 23:43   |  #12  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Sy.Çağdaşefe bana biraz musade ederseniz Aimp nasıl kullanıldığına ilgin görüntülü video hazırlayıp buraya yükleyim tabi siz bu arda başka yerlerede bakabilrsiniz ben videoyu kısa zamanda hazırlayıp yüklerim.

GeçeninYargıcı
23-01-2010, 18:26   |  #13  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

AIMP2 Radyo Kullanım Klavuzu Anlatım Dili Türkçe
Önemli hatırlatma radyo url adresi fttp olarak Anlatıldı anlatım hatalı doğrusu http:// dir
ilgilenenlerin bu Husus dikkatine sunulur.
Anlatımda Programın önemli özellikleri ele alınmıştır.

AIMP2 Radyo kullanım klavuzu(Split0)AIMP2 Radyo kullanım klavuzu(Split0)
AIMP2 Radyo kullanım klavuzu Anlatım Dili Türkçe Önemli hatırlatma radyo url adresi fttp olarak anlatıldı anlatım hatalı doğrusu http:// dir ilgilenenlerin bu husus dikkatine sunulur. Anlatımda  programın önemli özellikleri   ele alınmıştır.

AIMP2 Radyo kullanım klavuzu(Split1)AIMP2 Radyo kullanım klavuzu(Split1)
AIMP2 Radyo Kullanım Klavuzu Anlatım Dili Türkçe Önemli hatırlatma radyo url adresi fttp olarak Anlatıldı anlatım hatalı doğrusu http:// dir ilgilenenlerin bu Husus dikkatine sunulur. Anlatımda Programın önemli özellikleri ele alınmıştır.

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 23 Ocak 2010 22:39
Kapalı Hesap (158417)
23-01-2010, 18:33   |  #14  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Teşekkürler...

çağdaşefe
25-01-2010, 21:02   |  #15  
Üye
68 mesaj