rapidshare.com premium üyeler

sisvegül
02-03-2007, 15:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhabalar
rapid premium üye olupta çoklu indirim ve duraklatıp tekrar başlatma olayını yapabilen arkadaşlar Allah aşkına yardım edin sinir etti beni bir türlü flashgetle beceremedim flashgot eklentisi var flashgetle login oluyorum linki ekler eklemez 5kb olarak indiriyor!
flashgette login olunabilecek heryere rapid şifremi girdim
birçok farklı linkte denedim
farklı tarayıcılarda gene flashgetle direkt bağlantı yapıp login olarak indirmeye çalıştım
hiçbirinde olmadı.
işin tuhafı ilk 7 linki flashgetle indirdi ama 90mb dosyayı indiriyor gözüküyor fakat 5kb olarak çekiyordu şimdi flashgetle indirmeye çalıştığımda hemen 5kb indiriyor???

cursed
02-03-2007, 16:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,123 mesaj

Aynı sorunu bende firefox ta yaşıyorum.İnternet Explorer ile sorunsuz iniyor.Tavsiyem internet explorer kullanman.Önce biraz link diz flashget e internet explorer dan.Sonra devamını firefox la diz. O zaman indiriyor.

sisvegül
03-03-2007, 01:55   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

öncelikle ilgi ve alakan için çok teşekkürler dostum
opera tarayıcı ve internet download manager ikilisinin son versiyonunu kurdum opera ile otomatikman ilişkilendi idm
rapidshare.com option girdim ve direckt download etkileştirdim...
şimdi mükemmel bir şekilde iniyor
flashgetle durdurup başlattığım zamanlar bazı problemler çıkıyordum ama iuana kadar idm herhangibir sorun yaşamadım aç kapat direkt otomatik link ekle ve üstelik oldukça hızlı indiriyor...
flashget yüzünden 1gb aşkın download hiç oldu beklediğime mi üzüleyim indiremediğine mi rapid kotasından gittiğine mi şimdi içim rahat idm ve opera ikilisi mükemmel , birçok kişi aynı sorunla karşılaşacak ya da karşılaşmışdır o yüzden hiç vaktinizi boşa harcamayın bu ikiliyi kullanın derim...
tekrar cevap için teşekkürler ve selamlar...

school_bus
06-04-2007, 20:12   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

MetaProducts Download Express en iyisidir.Flashget haletsin yanında...