Rapidshare ile uğraşmayın: İşte işin kolayı!

CHIP Online
19-03-2010, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Sadece 12 KB ama onunla Rapidshare çilesi bitiyor! Bu inanılmaz hafif uygulama ile mutlaka tanışın.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/rapi ... n-kolayi_18956.html

Resimlerle: Ön bakış: 2010'un download yıldızları

Rapidshare'den dosya indirenler ile Rapidshare'in savaşı bitmiyor. Ücretsiz hizmetten faydalananlar, ücretli faydalananlar gibi kullanmak için yeni yöntemler icat ediyor, Rapidshare de ücretli üyelik satmak için bu yöntemlere karşı yöntemler geliştiriyor.

Rapidshare'in kısıtlamalarıyla uğraşmadan dosya indirmek isteyenler için pek çok Rapidshare dosya indirme yöneticisi yazılım mevcut. Ancak bunlar içerisinde parlayan incilerden biri olan RapidDownloader farkıyla dikkat çekiyor.

Bu yazılım o kadar hafif, o kadar minimalist ki, dikkat çekmesi çok doğal. Sadece 12KB boyutunda ve kurulum gerektirmeyen bu uygulamanın bir kullanıcı arayüzü bile yok! İşte bu yüzden Rapidshare kullanıcıları için çok yararlı bir araç olmanın ötesinde, çalışma şekliyle bile incelenmeyi hakediyor.

Tüm konu: Rapidshare ile uğraşmayın: İşte işin kolayı!

Resimlerle: Ön bakış: 2010'un download yıldızları

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Rapidshare'e en iyi alternatif nedir?

recycle bin
19-03-2010, 00:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
284 mesaj

rs ya da diğerleri.. ne ararsam torrentten buluyorum, kendim içinse msn skydrive bana yetiyor ve bir url kısaltıcı.

mcafee23 ayrılmıştır
19-03-2010, 02:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

bunu ayarlayana kadar 3 kere reset attırırım modeme boş iş;ip değiştirme için yazılmış .bat dosyası da yemiyor zaten

undrgrnd
19-03-2010, 09:26   |  #4  
Yıllanmış Üye
230 mesaj

hotfile ya da netload.in en iyi alternatiflerdir..

bosluk
19-03-2010, 10:50   |  #5  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj
Alıntı: undrgrnd  
hotfile ya da netload.in en iyi alternatiflerdir..
Kesinlikle Beğendim Özellikle netload verdiği hız ile bir ftp gibi çalışıyor.

Program hoş tabi, boyut ve hafıza kullanımı da gayet güzel. Ancak çok daha başarılı komplike özelliklerle gelen alternatifi Jdownloader oldukça tercih edilmesinin pek bir anlamı yok gibi.

Yanlız yakında bizim servis sağlayıcılar bu tekrar ip alma olayını bir sınıra bağlarlar gibime geliyor. Ay içerisinde limitsiz internet hızınızın yarısı, limitliyseniz de çeyreği oranında yeniden bağlanabilirsiniz lafını duyarsanız şaşırmayın :)

muhyul
19-03-2010, 12:56   |  #6  
Yeni Üye
34 mesaj

hotfile ve netloadı ben de tavsiye ediyorum...

Kırıntı
19-03-2010, 20:04   |  #7  
Yeni Üye
22 mesaj

chipte rapid düşmanı gibi korsana hayır ama rapid konu olunca bedava yollar anlatılıyor.

fakeralsfake
24-03-2010, 18:57   |  #8  
Yeni Üye
25 mesaj

En iyi alternatif MediaFire.

mcafee23 ayrılmıştır
24-03-2010, 22:38   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

rapid bugünlerde bir download'dan sonra 15 dakika bekletme yapmıyor zaten.Hemen arkasından diğer partı indirebiliyorum.Ama bir 5 dakika falan bekleyince 15 dakika sonra deneyin diyor.Anlam veremedim

dahool
25-03-2010, 20:49   |  #10  
Taze Üye
3 mesaj

Bu programa hiç gerek yok arkadaşlar tabiki chip yöneticileride bu konuyu düzeltirse çok iyi olur
rapidshare' den free olarak indirecek kullanıcılar için bir program verecegim bu aynı yukarıda verilen gibi karışık degil bu verecegim program free indirme bekleme derdini bi nebze engelliyor, partlarra bölünmüş dosyaları bir tıkla şecip yapıştırdıkdan sonra gerisini o yapıyor zaten sırasıyla indiriyor sizin tek tek ugraşmanıza, süre beklemenize, yada ip degiştirmek için ugraşmanıza gerek kalmıyor dosya boyutu çok düşük masa üstüne simgeyi atın istedigini partları kopyala yapıştırla yapıştırın download deyin gerisi sizin internet hızınıza baglı indirmelerini bekleyeceksiniz
programın ismini veriyorum sadece internetten bulup indirin zaten 150kb  sadece
--- RapidShare Plus 4.0 --en son versiyonu bu yanlız sitesinde diger indirme serverları içinde programlar mevcut onlarıda deneyebilirsiniz
ben uzun bir süredir kullanıyorum vede hiç bir sorun yok tek bir tıklama ve hepsi inmiş bukadar..