RapidShare?

wikioogle
26-01-2009, 01:26   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
71 mesaj

Selamlar, direkt sorularıma gireyim..

1. Rapid Premium puan sisteminde herkes bişeyler söylüyor: Aylık 10000 rapid puanı alırsan hediye alırsın,, 1 kullanıcı son bir saate sana enfazla 3 puan kazandırabili,, Sadece free kullanıcılardan puan kazabilirsin,, Puan kazanabilmen için dosya boyutun min. 5 mb olmalı (3 mb diyende var).. vs..vs..

Nedir arkadaşlar işin gerçeği yaa? Google da kafam karıştı..:S

2. Collectors Zone (free üyelik) üyelikden de hediye kazanılabiliyor mu? Bu hediye premium üyelik mi oluyor? Yine 10000 puana mı oluyor?

3. İki hesap arasında dosya transferi ve dolayısıylada puan transferi yapılıyor mu? Evet ise nasıl? Mesela hesaplardan birisi collectors zone hesabı, diğeri premium üyelik olursa da transfer olyor mu?
(Deneme yaptım olmadı..)

4. Premium üyeliğin süresi dolduğunda 14 gün de yenilenmezse hesabındaki linklerle birlikte silinecek diyorlar, doğru mu? Doğru ise, 4.sorumla ilişkili olarak transferi silinmeye yakın free üyeliğe yapabilir miyim?

Bu gibi teknik bilğileri araştırayım dedim karmakarışık oldu..:S
...................................
Özetle şu: Benim iki tane hesabım var. Birisi premium birisi collectors zone.. Collector un puanı: 5600. Premium puanım: 3300. Ben Ne yapmalıyımda hediyeye en kolay yaklaşayım? :D

Teeşekkürler.

ANADOLU
26-01-2009, 13:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
249 mesaj

sondan başlıyorum

cevap 4 : Süren bittiğinde dosyalarında ( 30 gün sorna olması lazım) gider. Ücretli üyelikden sonra ücretsiz üyelik diye birşey yoktur.

cevap 3: iki rapidshare hesabı arasında puan veya herhangi bir dosya transferi olmuuyor.

cevap 2: Collectors Zone iken puan kazanılmaz.

cevap1: 10.000 puanda bir ay uzatma veya yeni bir hesap açabilirsin. uzatmayı da kendi üyeliğinin bitmesine altı ay kala yapabilirsin.

sadece free kullanıcılardan değil diğer ücretli üyelerdende puan kazanabilirsin ama bu puan gün içinde yani 24 saatlik dilimde 255 i geçemez.

umarım yardımcı olmuşumdur.
hatam varsa düzeltilirse sevinrim.
yukarıdaki bilgiler açıklayıcı gelmedi ise bir daha sorarsan iyice irdelemeye çaçışırım.