Rapidshare..?

wikioogle
15-12-2009, 17:45   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
71 mesaj

Merhaba 3 adet sorum olacaktı..

*Arkadaşlar diyelim ki rapid hesabımda 1 aylık premium hesap almak içinyeterli puanı elde ettim. Bunu satmak istiyorum. Satın alacak kişininmail adresi gerekli, alacaklının mailine entegre edecekmişiz..falandiye birşeyler duydum. Bu başka hesaba premium puanların entegresinasıl oluyor? Şimdiye kadar hiç satış yapmadım, hep biriken puanlarımla1.5 yıldır falan uzata uzata kullandım..

Bundan sonra biriken puanlarımla satış yapmayı düşünüyorum. Bu hesap satışını nasıl yaparız?

(Mesela hesapda 40.000 premium puan var. Bunları 8000 lere ayırarak farklı hesablara aktaracağım)

*Anladığım kadarıyla paypal, havale.. vs sorunlar yaşanıyor maliyetartıyor. Kontür karşılığı olsa daha sorunsuz olacak gibi sanki..Önerdiğiniz bir yol varmı bunun için.?

*Birde şu an premium dan elde edilen yeni hesaplar için piyasada fiyatlar nasıl arkadaşlar? Mesela şu an:

Rapid TR bayileri aylık 20 tl,
RS.com aylık 7 euro.. (şuanki kura göre 15.5 tl, bunun için paypalgerekli arkadaşlar. yeni havale varmı içindemi bilmiyorum. eğer içindedeğilse: 20 tl ye yaklaşacak..)                                                                                

Teşekkürler.

WolfTurk
15-12-2009, 18:48   |  #2  
WolfTurk avatarı
Yıllanmış Üye
215 mesaj

Premium Zone girdikten sonra ConvertRapidPotins bölümünde "Set up a new Premium Account with 30 days duration." ve "Extend this Account for 30 days" şeklinde iki seçenek sunar.Sen "Set up a new Premium Account with 30 days duration." seçeneğini seçeceksin bir sonraki adımda karşına yeni hesabın bilgilerini girmeni isteyecek e-mail kısmına hesabı kullanacak kişinin(satacağın kişi) e-posta adresini yazacaksın.Geri kalan kısımlarıda doldurup.Satacağın kişiye yeni hesabı oluştururken yazdığın account id ve şifreyi vereceksin.

wikioogle
15-12-2009, 19:39   |  #3  
OP Üye
71 mesaj

Teşekkürler, ancak benim hesabım Free Zone.. Orda nasıl olacak acaba?