Rappelz Türkiye Serverı

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
lordaliii
29-05-2009, 19:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

ONLİNE OYUN RAPPELZ TURKİYE SERVERİ 3 HAZİRANDA ACİK BETASİ ACİLİYOR HERKESİ BEKLERİZ tr.rappelz.gpotato.eu

Son Düzenleme: lordaliii ~ 31 Mayıs 2009 14:25
sakura
09-08-2009, 20:46   |  #2  
sakura avatarı
Taze Üye
10 mesaj

Hırstiyanlık probagandası gani..... yok büyücü yok rahip rahibe...... isa heykelleri ve resimleri... falan kesinlikle 18 yaşındqan küçüklerin oynamasını uygun görmüyorum ben... ama diyeceksiniz ki sen neden oynadın ki ...... yorum yapabilmek için oynamak ve oyunun içeriğini görmek gerekir. yoksa dışarıdan bakanlar boş yorum yapar

dextercan
25-08-2009, 18:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,624 mesaj

Ne kadar geri kalmış cahil bir zihniyet yorumudur bu.Oyunu 1 aydır oynuyorum hiçde alakası yok.Görmek istediğin şekilde görüyorsun.Şu ana dek oynadığım en iyi 2. online oyun.Senide kınıyorum.

Dr.Hulk
25-08-2009, 21:11   |  #4  
Yeni Üye
38 mesaj

Gerçekten türkçe olması çok güzel olmuş.
Gpototo Teşekkürler

BitterEnd
09-03-2014, 12:02   |  #5  
Taze Üye
5 mesaj

Merhabalar , bugün size Rappelz İCE'yi tanıtacağım.

Server 1 :

-          Başlangıç 120.

-          Başlangıç itemleri kassandra'da.

-          Exp x30 .

-          Oyundaki rehber   arkadaşımız 150 olmanıza yardım edip , itemleriniz için para veriyor.

-          7 aydır hizmette.

-          Özel %15 dekolar, %30 kanatlar mağazamızda.

-          Oyunda bebek sistemi mevcut, bebekle ss5 pet , kutsanmış su , deva kutsaması ve benzeri çoğu şeyi alabiliyorsunuz.

-          Bebek lak ile kasılıyor. Başlangıçta 255k'lık lak kolyeniz envanterinizde oluyor

-          +20ye basmak ve petleri tamelemek kolaydır.

-          +10 ustalık kartlarını npcden bebek karşılığı alabilirsiniz.

-          Her level için ayrı buff veren npcmiz vardır.

-          Her türlü aksesuar ufuktaki npclerimizde bulunur.

-          150 ustalık itemleri , R5-6-7 itemleri npcde bulunur.

-          Npcde urll , arena taşları ,arena iksirleri , fragmanlar, saf taşlar bulunur.

-          +160 , +170 , +185 , +190 için ayrı zindanlar bulunur, ufuk teleporttan ışınlanabilirsiniz. Lak kasmak için ayrı zindan bulunur.

-          170 , 175 itemleri bulunmaktadır. Yer altı zindanındaki cerrahtan düşmektedir.

-          Dekocuda özel dekolar vardır, defans s.defans vb vermezler. Sadece krit güç , sadece atak, sadece isabet gibi özellikler verebilirler.

-          Evocu npcmiz vardır, petlerinizi dilerseniz 170, dilerseniz kendi levelinizde yapabilirsiniz.

-          Kayıt olduktan sonra face sayfasından id şifrenizi gönderip onaylatmanız gereklidir.

Face sayfası : https://www.facebook.com/pages/R ... 47165196915?fref=ts

Site : http://www.rappelzice.com/

İndirme linki : 178.20.231.53/client/RappelzIceClientSw1.rar

Server Hamachi Değildir, indirip direk girebilirsiniz !