ratio sistemi olmiyan turk torrent sitesi

tendena
10-12-2010, 17:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

selam arkadaslar basliktada dedigim gibi ratio sistemi olmiyan bir türk torrent sitesi hizmetinize acildi sitenin ismi www.turkbit.de sinirsiz downloadin keyfini cikarmak icin acele edin site yakinda davetiye sistemine gecicek üyelikler acikken kacirmayin.....

ceydax
10-12-2010, 18:02   |  #2  
Taze Üye
6 mesaj
Alıntı: tendena  
selam arkadaslar basliktada dedigim gibi ratio sistemi olmiyan bir türk torrent sitesi hizmetinize acildi sitenin ismi www.turkbit.de sinirsiz downloadin keyfini cikarmak icin acele edin site yakinda davetiye sistemine gecicek üyelikler acikken kacirmayin.....
SÜPERSIN BÖYLE BISI ARIYODUM SAOLASIN

ekksl6
10-12-2010, 19:19   |  #3  
Yıllanmış Üye
148 mesaj

ratio oranı olmayan bir torrent sitesinden kolay kolay dosya indiremezsiniz. Kota olmayınca kimse seed etmeyecek oraya konacak binlerce filmi kim hangi bağlantı ile paylaşabilir ki?
Umarım yayın hayatınız uzun olur.

spenco49
19-03-2011, 22:42   |  #4  
Taze Üye
9 mesaj

sitemiz yeni açıldı ratio derdi yok,üye olmadan da torrent indirebiliyrsunuz www.torrentdiyari.com

alexiss
13-01-2012, 19:15   |  #5  
Taze Üye
13 mesaj

www.turknova.biz ratio sorunu olmaz güclü sunucular box setleriyle cok harika bi sitedir

keotoko
20-03-2012, 11:45   |  #6  
Taze Üye
9 mesaj

Ben Torrent Cell'i cok begeniyorum. Oncelikle buyuk torrent siteleri arasinda uyeligi acik tek site. Ayrica 2012 yilina girdiklerinde ciddi manada siteyi canlandirdilar.
Yonetim kadrosunun genisligi acisindan Turkiye'de ilk ucte sanirim.
Bir cok sitede, hatta yeni sitelerde bile, uygulanan ve uyeleri canindan bezdiren hit & run bu sitede devre disi. Yani eger hiziniz cok iyi degilse her indirdiginiz dosyadan sonra uyari almayacaksiniz demektir.

keotoko
08-08-2012, 06:52   |  #7  
Taze Üye
9 mesaj

Torrent Cell kadrosu cok guclu, cok kaliteli ripleri olan, mini chat kismi surekli canli ve sunumlari cok hizli indirebileceginiz ustelik uyelikleri acik ve ratio derdi olmayan tek site.