Razer blackwidow ultimate

zadofthe13
20-04-2014, 21:25   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba sevgili arkadaşlar.

Ben ilk defa bir mekanik klavye ayrıca ilk defa bir oyun klavyesi alıyorum.

Bu konu hakkında boş bilgilerle gelmedim bende bayağı bir araştırdım tabii fakat sizinde görüşlerinizi almak istiyorum.

Bakıldığında çok güzel bir tasarımı olan  arka aydınlatması ve mekanik oluşu ile çok güzel özelliklere sahip olan bu klavye hakkında çok fazla şey okudum ve hiçbir olumsuz yorum duymadım veya görmedim.

Şimdi size soruyorum sayın chip formu sizce almalımıyım ?

Fiyatına gelecek olursak ilk görüldüğünde dudak uçuklatan bir rakam biliyorum :) 400 TL fakat taksik taksit zorluk çekmem diye düşünüyorum. Eger varsa bana tavsiye edebileceginiz en fazla 400 tl olan güzel bir klavye okumak , görmek isterim.

TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM :)

İyi akşamlar.

mehmet_93
20-04-2014, 22:04   |  #2  
mehmet_93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 97
593 mesaj

Özele kaçmazsa böyle bir klavyeyi nasıl bir pc de kullancağınızı sorabilirmiyim ? Klavyeye 400 lira veren adamın bilgisayara en az 4 bin lira vermiş olması lazım diye düşünüyorum yoksa "klavyeyle oyun oynama" değil "klavyeyle oynama" gibi bi merakınızın olduğunu düşüncem :)  Konudanda bihaberim çünkü ilk kez klavyeye bu kadar önem veren birini gördüm ve şimdiye kadar hiç araştırma gereği hissetmemişimdir. Forumda çok iyi anlayan biri varmıdır o da benim forum sakinlerine sorum olsun :) (amacım saygısızlık değil. tuhaf geldi ondan böyle yazdım)

Son Düzenleme: mehmet_93 ~ 20 Nisan 2014 22:06
zadofthe13
21-04-2014, 17:13   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Şuanki klavyem microsoft un çok eski bir modeli ve 10 yıl hiç arıza yapmadan bu zamana kadar geldi çok şükür.

Yeni ve pahalı bir klavye almak istememdeki sebep birdaha almayacak olmamdır en az 15 yıl götürmem lazım :D

Hem markası tanınmış hem klavye alınca bilgisayarda boost ve Comms hediyeli mekanik olması beni etkiledi.

Oyunlarada biraz meraklı olduğumdan G tuşları çok işime yarayacaktır diye düşünüyorum. Ucuza bir klavye alıp bir kaç sene sonra

tekrar yeni almaktansa birkere tam fiyat verip almak daha mantıklı gibi geldi :)

Bilgisayarımda gelecek olursakta 4 gb ram var 4 ekran var i5 islemci var yeter okadar daha güçlüye gerek yok :D

Son Düzenleme: zadofthe13 ~ 21 Nisan 2014 17:17