recovery my files v3.98 kullanımı

cinar844
30-12-2008, 11:53   |  #1  
cinar844 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
625 mesaj

merhaba arkadaşlar ne yazıkki format esnasında yanlışlıkla D yi silmişim kurtarmak içinde yukarıda yazan programı kurdum ama ne yazıkki bu programı kullanamıyorum bu programın türkçe yaması varmıdır veya nasıl türkçeleştirebilirim yada o da yoksa nasıl kullananbilirim lütfen yardım edin teşekkür ederim.

MeDD
30-12-2008, 12:45   |  #2  
Yeni Üye
32 mesaj

Öncelikle kurtarma işlemini yapacağın Hdd üzerin de yapmalısın Hdd yi söküp başka bir Pc de kurtarma işlemi yapman Daha kesin sonuca ulaşmanı sağlar
Önereceğim Program  :
1:Power.Data.Recovery v4.1.2 (c)
2:O&O FormatRecovery 4.1.1146

cinar844
30-12-2008, 12:49   |  #3  
cinar844 avatarı
OP Yıllanmış Üye
625 mesaj

bu vermiş olduğun programlar benim vermiş olduğum programlardan dahamı iyidir yada benim verdiğim program işe yaramazmı birde dostum benim vermiş olduğum programın türkçesi yokmudur yada türkçe yama yada bir zaman görmüştüm bütün programları türkçe yapan bir program var dı onu biliyormusun çok teşekkür ederim dostum

MeDD
30-12-2008, 13:18   |  #4  
Yeni Üye
32 mesaj

veri kurtarma teferruatlı iş aslında eger veri kaybın ciddi bişi ise bilir kişiye başvurmanı tavsiye ederim

bu programlar karmaşık  ama 2. program daha kullanışlı
senin bahsettiğin programın TR yamasınıda bulamadım :( kullanmadım da performansını bilmiyorum

Coollx21
06-01-2009, 22:34   |  #5  
Taze Üye
7 mesaj

recovery my files bütün bilgileri geri getiriyor ben her zaman kullanıyorum fakat getirdiği dosyaların bazılarını açmıyor .jpg .gif gibi resim uzantılı dosyaların yarısını getiriyor ama bence en iyiside recovery my files

Vip_Bey
08-01-2009, 09:53   |  #6  
Yeni Üye
35 mesaj

Dostum aynı  sorun  gecenlerde benim başımada geldi ama ben baya  birşeyler yapmaya  çalıştım olmadı.. D ye  format attıktan  sonra  bilgler  yükledim  biçimlendirdim falan...sildikten sonra  hiç  bir işlem  yapmadan  recovery my files kurucaksın neyı fast format   secip hangi bölümde  arama yapacağını  seciyorsun  sonra hangi uzantılı dosyaları  arıycaksın onları  seciyorsun  sonra gerisi o buluyor   saten bittikten sonra  yukarda  save yeri var  ona  tıklıyorsun  ve  kurtarılan bilgileri  nereye  kayıt  edeceği seciyorsun..Bu kadar  kolay  ama bilgin yoksa  bilir  kişiye  git  çünkü fazla  değişlik yaptığında  resimler  müzikler  sorunlu oluyor..word  belgeleri falan  açmıyor...

cinar844
08-01-2009, 10:33   |  #7  
cinar844 avatarı
OP Yıllanmış Üye
625 mesaj

ilgilenen dostlara çok teşekkür ederim dediklerinizi dikkate alacağım birde şunu söylemek istiyorum active@undelet diye bir program var yeni tespit ettim bunu kullanan veya kullanmasını bilen bir dost varmıdır acaba bu konudada yardım rica edeyim teşekkür ederim. eksik olmayın