Recovery

yumçi
20-01-2007, 17:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

arkadaşlar yeni bir PC almıştım birlikte XP ya da kurulum herneyse CD vermediler. PC de kurtarma bölümü olduğunu bu CD veya DVDleri benim yapcamı söylediler.Ben de kurtarma CDsi ve  DVDsi oluşturmuştum.Şimdi format atmam gerekiyor bu CD veya DVDler işimi görür mü?

black_flood
20-01-2007, 17:41   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

buna benzer sorunu bende hp ürünlerinde yaşadım ama hiçbir halta yaramadı uğraşlartım ya gerçek servisine gönderip 60 dolar civarı para bayılacak kullanıcılar yada tepki gösterecek başka çare yok.ben çözümü hpye göndermektense müşterinin pc'yi hp'ye inat diskte ne var ne yok fdisk çekip kurdum gerçi sürücüleri bulmak bayağı bir zaman aldı ama çözdüm.bu tarz üreticilerin dangalaklığından çok rahatsızlık duyuyorum akılları sıra tekel oluşturuyorlar.

yumçi
20-01-2007, 17:43   |  #3  
OP Taze Üye
8 mesaj

Hadi ya benim PC de HP desene işimiz var keşke önce bilseydim bunları

milocik
10-11-2007, 22:46   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar bu sorunla  bende karşılaştım  elimde başka bir HP nin kurtarma dvd leri vardı kurdum her şey sorunsuz çalışıyor ilk günkü gibi modeller birbirine yakın olursa problem çıkmaz sanırım. Hp ye sorduğumda kesinlikle olmaz demişlerdi. Ve artık hangi pc onarıma gelirse gelsin mutlaka kurtarma dvd si oluşturmaya çalışacağım bir gün birine yardımım dokunur inşallah

yakamoz10
11-11-2007, 00:57   |  #5  
Yeni Üye
27 mesaj

ya arkadaşlar bizde hp compaq serisinin gf809ea modeli var kurtarma cd lerini oluşturduk. format attık ama vistayı cd den tekrar kuramıyoruz.