Red alert 2

es0o0
30-01-2009, 21:33   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
43 mesaj

yaa arkadaşlar red alert 2 de ben yapılana kadar adamlar çöküyor. bunu nasıl engelleye bilirim. daha ben binaları tamamlamadan adamlar yıldırım saldırısıyla her şeyi yok ediyorlar. nasıl bi strateji uygulamam lazım. bilen varsa yarım etsin şimdiden tşk.

tukyam
30-01-2009, 22:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
126 mesaj

Hangi bölümde? Ayrıca yuri's revenge mi yoksa RA2 mi?
Yoksa skrimsh moddan mı bahsediyorsun?
Bunlar hakkında bilgi verirsen seni aydınlatmaya çalışırım.Ben bi ra2 hastasıyım:)
96-97 yıllarından beri ara sıra oynamaya devam ederim,süper bir oyun strateji harikası:)

Kapalı Hesap (101323)
31-01-2009, 00:20   |  #3  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

bende  tam tersi  brutalda 7  ülke  bana  dalıyor  her  seferinde  hepsini  yenip  1.  oluyorum  ra2  bana  kolay  geliyor  strateji şu    arctic  circle  haritasını seçip amerika oluyorsun
karşına  7  ülke  alıyorsun aradaki köprüleri  kırıyorsun   sürekli  asker indiriyorsun ve  donanma  kuruyorsun donanmaya   20 tane  balina ve   5 tane uçaksavar gemi  koyuyorsun    sonra  tamir  yerini mühendis  ile  satın  alıp  orayada 10 tane  balina  3  tane uçaksavar gemi  koyuyorsun   iki helikopter  üretip birine 5  ötekine 1  mühendis  koyup  kuzeydeki ve  güneydeki  petrol  ve  askeriyeleri  alıyorsun  sonra  sürekli asker  ve  tank üretip yanındaki  ülkeyi  işgal ediyorsun ve  ülkenin işini bitiriyorsun  ve  orayada bir  ülke  kurup aynı  şekilde  yapıyorsun  sonra    5 tane   asker çadırı 5 tank  üretme  yeri ve  türkçe adını  unuttum  bir  bina var  yüksek 5 tane  kuruyorsun
5 tanede donanma  kuruyorsun 5  tanede  ana  bina  kuruyorsun  asker  ve  tank  üretiyorsun aynı  zamanda  uçaksavar  kuruyorsun    en sonunda   taşıma  gemilerine 30 tane prism tankı koyup   bu arada her  taşıma  gemisi 4  prism tank  alır    köprülerin  dışına bu  tankları çıkarıp  d ye  basıyorsun  sonra bir  tanka  tıklayıp t  ye basıyorsun    ülkelerin  hepsi  bu  şekilde  vuruyorsun  ve  oyunda birinci  oluyorsun bu strateji ile arctic  circle  haritasında  her ülkeyi  yenersin not: bu  strateji ra2  için  yurıde  daha  değişik yurı de  yurı  olucaksın

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (68152) ~ 31 Ocak 2009 00:21
tukyam
31-01-2009, 09:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
126 mesaj
carl246
bende  tam tersi  brutalda 7  ülke  bana  dalıyor  her  seferinde  hepsini  yenip  1.  oluyorum  ra2  bana  kolay  geliyor  strateji şu    arctic  circle  haritasını seçip amerika oluyorsun
karşına  7  ülke  alıyorsun aradaki köprüleri  kırıyorsun   sürekli  asker indiriyorsun ve  donanma  kuruyorsun donanmaya   20 tane  balina ve   5 tane uçaksavar gemi  koyuyorsun    sonra  tamir  yerini mühendis  ile  satın  alıp  orayada 10 tane  balina  3  tane uçaksavar gemi  koyuyorsun   iki helikopter  üretip birine 5  ötekine 1  mühendis  koyup  kuzeydeki ve  güneydeki  petrol  ve  askeriyeleri  alıyorsun  sonra  sürekli asker  ve  tank üretip yanındaki  ülkeyi  işgal ediyorsun ve  ülkenin işini bitiriyorsun  ve  orayada bir  ülke  kurup aynı  şekilde  yapıyorsun  sonra    5 tane   asker çadırı 5 tank  üretme  yeri ve  türkçe adını  unuttum  bir  bina var  yüksek 5 tane  kuruyorsun
5 tanede donanma  kuruyorsun 5  tanede  ana  bina  kuruyorsun  asker  ve  tank  üretiyorsun aynı  zamanda  uçaksavar  kuruyorsun    en sonunda   taşıma  gemilerine 30 tane prism tankı koyup   bu arada her  taşıma  gemisi 4  prism tank  alır    köprülerin  dışına bu  tankları çıkarıp  d ye  basıyorsun  sonra bir  tanka  tıklayıp t  ye basıyorsun    ülkelerin  hepsi  bu  şekilde  vuruyorsun  ve  oyunda birinci  oluyorsun bu strateji ile arctic  circle  haritasında  her ülkeyi  yenersin not: bu  strateji ra2  için  yurıde  daha  değişik yurı de  yurı  olucaksı
Online oyun kuralım ve oynayalım o zaman ;)BeğendimKahkaha

Zapatamarcos
31-01-2009, 17:09   |  #5  
Taze Üye
9 mesaj

bence ilk oynarken superweapons kapat

bir dost
31-01-2009, 17:49   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,174 mesaj

carl246 kardeşim sen 7 brutale karşı süper silahlar açıkken oynamaya kalk seni öttürürler.hala oynuyorumçok güzel oyun yuris revenge