Red Alert 2,Yuri Online Oynuyoruz

sefer33
19-08-2010, 14:22   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

*******KONUMUZ GÜNCELDİR (2019-2020) ******

Merhaba Arkadaşlar,Efsane oyunumuz Red Alert 2 yi ve Yuri'yi özlediğinizi ve hemen oyuna katılmak istediğinizi biliyoruz...artık işleri çok kolaylaştırdık..oyuncu bulma derdine son..tüm yerli oyuncular ile "discord" isimli yeni oyun-sohbet kanalımızda multiplayer oynuyoruz.(yabancı oyuncularla oynamaktan sıkıldık,tamamiyle yerliyiz..ayrıca oyunla ilgili tüm sorunlarınızı çözüyoruz,kanala giriş yapıp,yazmanız yeterli.  [:'(]  Elinde oyunu olmayanları da unutmadık,kanalımızdan kolayca indirip yükleyebilirsiniz,kısaca herşeyi hallediyoruz,arkadaşlarımız size yardımcı olacaklar...evet,hemen linke tıklayın email ve şifrenizi/kullanıcı adınızı belirleyin,yönergeleri takip edin ve aramıza katılın..hepsi çok basit ve ücretsiz...direk giriş buradan:  https://discord.gg/6xqfNDQ

2.Yöntem: Şu şekilde de girebilirsiniz..discord programının pc windows için ve telefon/tabletler için ayrı ayrı uygulaması mevcut...indirme linkini verelim.buradan kolayca kurun:  https://discordapp.com/apps   Kurulumdan sonra discord menünün içinde (+) simgesine tıklayın,"bir sunucuya katıl" kısmına kanalımızın linkini yapıştırın,içerdesiniz.

Oyunla ilgili tüm dosya ve bilgiler kanalımızda mevcuttur.Tekrar hatırlatalım,tamamiyle yerli oyunculardan oluşuyoruz.[:'(]

Not: Sorularınız olursa bu konunun altına yazabilirsiniz,cevaplayacağız..tüm oyuncuları bekliyoruz.

Kanalımızdan görünüm:

--------------------------------------------------------------------------

[color=#FF0000]Not2: Oyun, Windows Xp,Windows7 ve Windows8 ve 10 da %100 multiplayer oynanmaktadır...

Son Düzenleme: sefer33 ~ 05 Haziran 2019 14:25 Neden: Güncelleme
pen1588
19-08-2010, 14:57   |  #2  
Yeni Üye
30 mesaj

SPRMİŞ ORJJİNALİ VAR BENDE NSL OLCAK SENDE OYNUYORMUSN BURDA ACIKLAMA YAPRSAN SEVİNİRİM ORJİNALDE NSL KAYIT OLCAM :D

pen1588
19-08-2010, 15:04   |  #3  
Yeni Üye
30 mesaj

SPRMİŞ ORJJİNALİ VAR BENDE NSL OLCAK SENDE OYNUYORMUSN BURDA ACIKLAMA YAPRSAN SEVİNİRİM ORJİNALDE NSL KAYIT OLCAM :D

Phoenix_
19-08-2010, 15:53   |  #4  
Yıllanmış Üye
898 mesaj

adam gibi kopyala yapıştır yapmazsan böyle olur yiğen.404 not found.

sefer33
19-08-2010, 16:22   |  #5  
OP Yeni Üye
47 mesaj
Alıntı: pen1588  
SPRMİŞ ORJJİNALİ VAR BENDE NSL OLCAK SENDE OYNUYORMUSN BURDA ACIKLAMA YAPRSAN SEVİNİRİM ORJİNALDE NSL KAYIT OLCAM :
Multiplayer için giriş buradan:  TIKLAYINIZ

Red alert 2 oyna,red alert 2 multiplayer oyna,red alert 2 ayarları,red alert 2 yuri’s revenge oyna,red alert 2 nasıl oynarım,yuri’s revenge nasıl oynarım,red alert 2 multiplayer oyna,red alert 2 online ayarları,red alert 2 multiplayer ayarları,red alert 2 lan üzerinden oynamak,red alert 2 lan ayarları,red alert 2 arkadaşımla nasıl oynarım,red alert 2 çok oyunculu,red alert 2 oynamak istiyorum,red alert 2 ayarları,red alert 2 kurulum,red alert 2 nasıl yüklerim,red alert 2 nereden oynarım,red alert 2 nereden yüklerim,red alert 2 online nasıl oynarım,red alert 2 online ayarları,yuri’s revenge online nasıl oynarım,yuri’s revenge online ayarları,red alert 2 windows10 ayarları,red alert 2 windows8.1 ayarları,red alert 2 windows8 ayarları,red alert 2 windows7 ayarları,yuri’s revenge windows10 ayarları,red alert 2 windows10 online ayarları,red alert 2 windows10 multiplayer ayarları,red alert 2 çalışmıyor,red alert 2 açılmıyor,red alert 2 siyah ekran çözümü,yuri’s revenge siyah ekran çözümü,red alert 2 menü gözükmüyor çözümü,yuri’s revenge menü gözükmüyor çözümü,red alert 2 menü sorunu,red alert 2 hata çözümleri,red alert 2 hata veriyor,red alert 2 kadıyor çözüm,red alert 2 donuyor,yuri’s revenge kasıyor,red alert 2 oynuyoruz,red alert 2 oyun açılmıyor,yuri’s revenge oyun açılmıyor,red alert 2 networke giremiyorum çözüm,yuri’s revenge networke giremiyorum çözüm,red alert 2 hamachi ile oynamak,red alert 2 hamachi ayarları,yuri’s revenge hamachi ayarları,yuri’s revenge fatal hatası,red alert 2 gameranger ile oynamak,red alert 2 fatal hatası çözümü,red alert 2 you have encountered mesajı,yuri’s revenge you have encountered mesajı,Yuri's Revenge has encountered an internal error hatası çözümü,yuri’s revenge hata mesajları çözümü,red alert 2 patlama sorunu çözümü,yuri’s revenge patlama sorunu çözümü,red alert 2 harita yapımı,red alert 2 harita indir,red alert 2 internet kafedeki gibi oyna çözüm,red alert 2 yuri’s revenge genel hata mesajları çözümleri,red alert 2 cd key hatası çözümü,yuri’s revenge cd key hatası çözümü,red alert 2 hata çözümleri,red alert 2 fatal hatası,yuri’s revenge fatal error hatası,red alert 2 discord kanal,Red alert 2 Yuri's Revenge unable to set video mode hatası çözümü,yuri’s revenge fatal string manager failed hatası çözümü,red alert 2 fatal string manager failed hatası çözümü,red alert 2 alt tab sorunu çözümü,yuri’s revenge alt tab sorunu çözümü,red alert 2 windows10 hataları çözümleri,red alert 2 windows 8 hataları çözümleri,red alert 2 windows 8.1 hataları çözümleri,red alert 2 windows 7 hataları çözümleri,red alert 2 de karşılaşılan genel sorunlar ve çözümleri,yuri’s revenge de karşılaşılan genel sorunlar ve çözümleri,red alert 2 windows 10 sorunları,yuri’s revenge windows10 sorunları ve çözümleri,main executable for yuri's revenge hatası çözümü,main executable for red alert 2 hatası çözümü,red alert 2 siyah ekran çözümü,yuri's revenge siyah ekran çözümü,red alert 2 no cd çözümü,red alert 2 cd key çözümü,red alert 2 oyun patlıyor çözüm,red alert 2 patlama sorunu,red alert 2 nereden indireceğim,red alert 2 buradan indir,red alert 2 görevleri,red alert 2 komple çözüm,red alert 2 missions,red alert 2 Türkiye,red alert 2 Türk oyuncular,red alert 2 multiplayer oyuncuları,red alert 2 yerli oyuncular,red alert 2 nostalji oynuyoruz,red alert 2 birlikte oynuyoruz,red alert 2 internet kafe günleri,reda alert 2 lan party,red alert 2 lan parti,red alert 2 full indir,yuri's revenge full indir,red alert 2 cd key hatası çözümü,yuri's revenge cd key hatası çözümü

Son Düzenleme: sefer33 ~ 23 Ağustos 2019 17:04 Neden: güncelleme ve ekleme
Phoenix_
19-08-2010, 20:07   |  #6  
Yıllanmış Üye
898 mesaj

sefer33 benim soruma neden cevap veremedin acaba?insan bir link yeniler.

sefer33
20-08-2010, 01:04   |  #7  
OP Yeni Üye
47 mesaj
Alıntı: Phoenix_  
sefer33 benim soruma neden cevap veremedin acaba?insan bir link yeniler.
link düzeltildi.

Phoenix_
20-08-2010, 01:14   |  #8  
Yıllanmış Üye
898 mesaj

teşekkür ederiz :) tekrar yükleyip oyunu gelme ihtimalim yüksek :)

The-Zbeedy
22-08-2010, 16:01   |  #9  
The-Zbeedy avatarı
Taze Üye
4 mesaj

Kurdum fakat oynadıkdan belli bir süre sonra şu hatayı alıyorum... ;

You have encountered a serious error. Serious errors can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that does not meet the minimum specifications for the game. Please visit the forums at w ww.generals.ea.com for suggested courses of action or consult your manual for Technical Support contact information.

virüs vs. diyor ama NOD32 ile tarattım bişi çıkmadı.
Bu arada işletim sistemim Windows 7 bununla bir ilgilisi olabilir mi ?

Yardım edebilecek olan var mı ??

sefer33
22-08-2010, 17:00   |  #10  
OP Yeni Üye
47 mesaj
Alıntı: The-Zbeedy  
Kurdum fakat oynadıkdan belli bir süre sonra şu hatayı alıyorum... ;

You have encountered a serious error. Serious errors can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that does not meet the minimum specifications for the game. Please visit the forums at w ww.generals.ea.com for suggested courses of action or consult your manual for Technical Support contact information.

virüs vs. diyor ama NOD32 ile tarattım bişi çıkmadı.
Bu arada işletim sistemim Windows 7 bununla bir ilgilisi olabilir mi ?

Yardım edebilecek olan var mı ??

Red alert 2 tam çözüm ve kurulum burada: https://discord.gg/6xqfNDQ

Son Düzenleme: sefer33 ~ 07 Eylül 2019 14:46
The-Zbeedy
23-08-2010, 12:11   |  #11  
The-Zbeedy avatarı
Taze Üye
4 mesaj
Alıntı: sefer33  
teşekkürler fakat ben bu hatayı multide değilnormal offline oynarken alıyorum... formattan sonra bu oyunu hiçkurmamıştım regeditte kayıt yok yeni kurdum acaba sorun nedir ?

sefer33
23-08-2010, 12:13   |  #12  
OP Yeni Üye
47 mesaj
Alıntı: The-Zbeedy  
teşekkürler fakat ben bu hatayı multide değilnormal offline oynarken alıyorum... formattan sonra bu oyunu hiçkurmamıştım regeditte kayıt yok yeni kurdum acaba sorun nedir ?
multi solo farketmez,sorun senin regedit kayıtlarında...oyunu cd den temiz yükle..modlarla uğraşma...düz zero oyna.

The-Zbeedy
25-08-2010, 21:53   |  #13  
The-Zbeedy avatarı
Taze Üye
4 mesaj
Alıntı: sefer33  
multi solo farketmez,sorun senin regedit kayıtlarında...oyunu cd den temiz yükle..modlarla uğraşma...düz zero oyna.
Ülkelerden Türkiye'yi seçince alıyorum sadece bu hatayı... Modda sorun var..

sefer33
01-09-2010, 16:16   |  #14  
OP Yeni Üye
47 mesaj

konunun başındaki ilk mesajı okuyun....ayarlarınızı yapın,oyuna katılın.

Son Düzenleme: sefer33 ~ 19 Nisan 2011 12:01
sefer33
09-09-2010, 00:14   |  #15  
OP Yeni Üye
47 mesaj

red alert 2 yuri kanalımız burası,giriş yapın:  (generals değil) https://discord.gg/6xqfNDQ

lütfen konunun en başındaki ilk mesajı okuyun. 

Son Düzenleme: sefer33 ~ 20 Nisan 2019 18:48
canoseries
07-12-2011, 00:03   |  #16  
Taze Üye
9 mesaj

teşekkürler :)

sefer33
25-02-2012, 16:51   |  #17  
OP Yeni Üye
47 mesaj

Red alert 2 multiplayer kanal:   https://discord.gg/6xqfNDQ

Son Düzenleme: sefer33 ~ 20 Nisan 2019 18:49
sefer33
23-10-2012, 17:06   |  #18  
OP Yeni Üye
47 mesaj

bayram turnuvamıza tüm forum üyelerini bekliyoruz.. red alert 2 yuri multiplayer kanalımız:   https://discord.gg/6xqfNDQ

Son Düzenleme: sefer33 ~ 20 Nisan 2019 18:56
sefer33
23-08-2019, 17:08   |  #19  
OP Yeni Üye
47 mesaj
Alıntı: canoseries  
teşekkürler :)

Red alert 2 multiplayer oyunları devam ediyor. Tamamiyle yerli oyuncular kanalımızda sorunsuz oynuyor. Giriş buradan:  https://discord.gg/6xqfNDQ