Redex - 0.005 btc'den 0.16 btc'ye kadar kazanın

klknmustafa
29-09-2016, 00:23   |  #1  
klknmustafa avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Uzun zamandır HYIP üzerinden para kazanmaya çalışan biri olarak bu işin böyle gitmeyeceğini anladım.. inanır mısınız, açıldıktan sonra 3 saat sonra kapatıp giden siteler bile oldu. Bende dolandırılmadan risksiz ama uğraştıracak olsa da adam akıllı parasını alabileceğim site arayışına girdim ve rusların oluşturduğu ve almanların deli gibi kullandığı bir sistem keşfettim.. REDEX

Sistem kapalı bir matris sistemi mantığı ile çalışıyor. Başta ponzi şeması sandım da biraz incelediğim zaman alakası olmadığını anladım ve çok harika bir fikir gibi geldi. Sistemi ilk olarak ruslar bundan 8 ay önce kurmuşlar ve şu an en çok rusların olduğu 700.000 üyeye ulaşmışlar. (isteyen olursa alman forumlarında nasıl deli gibi bu konu hakkında konuşup kazandıklarını gösteren forum linklerini atabilirim) Bu forum da da daha önce bu tarz matrix sistemiyle çalışan konular gördüm de onlarda yatırımı daha fazla istedikleri için pek sıcak bakamamıştım ama burada sadece 0.005 btc istiyorlar. Lafı daha da uzatmadan hemen anlatmaya başlayayım ;

Şimdi 1.hesabı oluşturduk diyelim bunun ref linkini dağıtıyoruz arkadaşlar.. mesela hepimiz ilk etapta 1.seviye olduğumuz için altımızda 62 hesap olması lazım.. işte burada hemen korkup ta 62 hesap nasıl bulacaz demeyin  (prt) biraz araştırdım da alman bir forumda milletin nasıl kazandığını inceledim. Herkes ref linkini dağıtmadan önce en az 3 tane daha kendi altlarında olacak şekilde hesap oluşturup 0.005 btc yüklüyorlarmış.. hemen hemen herkes bu şekilde devam ettiği için 20 kişi bile olmadan seviye tamamlanıp 0.16 btc yani 300 küsür lirayı alıyorlarmış.. bazıları ise 7 hesaba kadar açıyormuş böylelikle çok daha çabuk şekilde seviyeyi tamamlamış oluyorlar..

Peki 1.seviye bittikten sonra ne olacak? Ondan sonra hepimiz 2.seviyeye yükselmiş olacaz. 2.seviye biraz daha iyi aslında.. çünkü 0.16 btc'yi çektikten sonra isteyen olursa 2.seviye için sadece 0.064 btc ile 2.yatırım bandına geçebilecek. burada da tekrar 62 kişi toplanmamıza gerek yok.. burada 30 kişi toplansak yeter (hatta 3'er hesabımızdan da 0.065 btc yüklersek, 10 kişiyle 1.024 btc'yi kazanmış olacaz..

Geri kalan seviyeleri de yazmam gerekirse ;

Seviye 1:
Maliyet: 0.005 BTC
Hesap sayısı: 62
Dağıtım: 0.16 BTC
Verim: 0.155 BTC

Seviye 2:
Maliyet: 0.064 BTC
Hesap sayısı: 30
Dağıtım: 1.024 BTC
Verim: 0.96 BTC

Seviye 3:
Maliyet: 0.5 BTC
Hesap sayısı: 14
Dağıtım: 4 BTC
Verim: 3.5 BTC alanı 4:

Seviye 4:
Maliyet: 2,061 BTC
Pozisyonlar: 6
Dağıtım: 8,244 BTC
Verim: 6,183 BTC alanı 5:

Seviye 5:
Maliyet: 4,326 BTC
Pozisyonlar: 62
Dağıtım: 138,432 BTC
Verim: 134,106 BTC

Birde son olarak arkadaşlar seviye 6 ve 7 var da oralarda eminim ki şu an altında bmw i8 olan elemanlar takılıyordur,oralar bize hem uzak hem de ters, biz şimdi kendimizce 2. daha sonrada 3.seviyeye çıkmaya çalışalım :)

ÖDEMELER VE KAYIT NASIL YAPILIYOR?
  Öncelikle mail onayını aldıktan sonra sisteme girip sol taraftan ; My Platforms'a tıklayıp 1.seviyeye go to yapıyoruz (zaten farkettiyseniz diğer seviyeler kapalı) sağdan 0.005 btc yazan yere tıklayıp btc adresini alıp parayı hesaba yolluyoruz. para 10-15 dk içinde hesaba aktarılınca aynı yerden enter the sistem tarzı bişey yazacak ona tıklayıp bitiriyoruz.. Bundan sonra size tavsiyem 3 yada 7 farklı hesaplardan üyelik oluşturup kendi refli linkinizden sisteme kayıt olmanızdır.. çünkü 7 hesap bile açsanız gideriniz 0.035 btc olacak ve size gelecek para olan 0.16'nın yanında hiç bişey sayılmaz.. bir de herkes sizin gibi 3 ve ya 7 hesap açarsa çok daha kısa sürede 0.16 btc yi alıp keyfinize bakabilirsiniz yada 2.seviyeye çıkabilirsiniz (ben 3 tane altımda üyelik açıp her birine 0.005 btc attım,size tavsiyem sizde kendi altınıza en az 3 tane açın daha kısa sürede daha çabuk seviyeyi tamamlamış olursunuz).. Ben şahsen 3.seviyeye kadar gitmeyi düşünüyorum :) Bugüne kadar nasıl olmuşta bizim ülkemizden kimse duymamış ve konusu açılmamış gerçekten şaşırdım, şimdiden herkese bol seviyeler,bol kazançlar arkadaşlar..

Üye olmak için = https://redex.red/p/prens  (Sanırım refsiz üyelikler geçersiz sayılıyordu)

klknmustafa
29-09-2016, 23:01   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Benim altımda şu an 13 kişi oldu arkadaşlar, sizde gelir ve altınıza eleman toplarsanız bu 13 kişiye dahil oluyorsunuz ve daha çabuk kazanmış olacaz