Regedit bulunamıyor

Fffurkann
13-04-2019, 06:35   |  #1  
Fffurkann avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar pcye indirilen uygulamaları c diskine degil d diskine indirmek istiyordum sonra çalıştır regedit diyip ayarları düzenledim ama hem uygulama d diskine yüklenmedi hem de c diskinden olan her şey çalışmamaya başladı. Daha kötüsü regedite de giremez oldum. Lütfen bilen varsa yardım etsin.

Sistem Bilgilerim
White-Fox
13-04-2019, 15:21   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

o Kurcaladığının adı Kayıt Defteri idi.Hiç yapmaman gereken bir şeydi.Geçmiş olsun...

klyglsn
13-04-2019, 19:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

sistem geriyükleme yap tabi önce önemli verilerinin bir yedeğini al aslında windowsda yaptığınız ayarların hepsini sıfırlayacanız bir şeyler var idi aradım bulamadım malum habire birşeylerin yeri değiştirildiği için yani şu windows bir yerinde dursa bizde şurdadır diyecez

Son Düzenleme: klyglsn ~ 13 Nisan 2019 19:44
White-Fox
13-04-2019, 20:17   |  #4  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj
Alıntı: klyglsn  
sistem geriyükleme yap tabi önce önemli verilerinin bir yedeğini al aslında windowsda yaptığınız ayarların hepsini sıfırlayacanız bir şeyler var idi aradım bulamadım malum habire birşeylerin yeri değiştirildiği için yani şu windows bir yerinde dursa bizde şurdadır

Bu linki veya benzerlerini takip ederek defaulta dönebilir ama tüm kayıt girdilerini kaybedecek , kurulmuş programlar , kişiselleştirilmiş özellikler vs. 

NOT:Default a çekiceksen regediti program/veri yedeklerini al.