Reklamsız Ücretsiz Hosting 2GB Alan 100GB Trafik

isa_derinkuyu
06-03-2013, 10:13   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
81 mesaj

HOSTA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ücretsiz hosting 2000MB Alan, 100GB Trafik  PHP ve MySQL, Site Kurucu  Reklam ya da  Banner yok   Kullanımı kolay site kurucu Sitenizi çok kolay kurabilirsiniz. Site kurucumuz  ile yeni bir bilgisayar kullanıcısı için bile güzel  görünümlü siteler yapmak mümkün! 100  şablondan birini seçin ve siteniz 5 dakika içinde  hazır olsun.

Hiçbir metin bağlantısı yok. Can sıkıcı pop-up reklamlar yok. Banner yok. Zorunlu forum gönderileri yok. Siteniz sonsuza kadar yüzde 100 reklamsız kalacak.

Neden ÜCRETSİZ? Nasıl para kazanıyorsunuz? Bu servisi ücretsiz olarak sunmamızın asıl sebebi, Hostinger® markasının popülerliğini ve tanınmasını arttırmak. Tabi ki, diğer pazarlama ve promosyon tipleri gibi para gerektirmekte. Biz bu masrafları daha fazla kaynak isteyen müşterilerimize hesap yükseltme gibi seçenekler sunarak karşılıyoruz. Aynı zamanda ücretsiz servisimizin bağış seçeneği de vardır. Her gün mutlu müşterilerimizden bağışlar alıyoruz.

Aşağıdaki linkten üye olun. Teşekkürler.

çhip10line
06-03-2013, 13:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

php desteği olduğundan emin misiniz ? para ile kullandığım hosting servisinde çalışan php iletişim formu vb. uygulamalar normal çalışıyorken, buradan aldığım boş alanda ne yazık ki çalışmadı. acaba ücretsiz hosting hizmetinizde php desteği yok mu ?

badwizard
06-03-2013, 13:27   |  #3  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Php desteği var tabiki ama free hesaplarda sendmail fonksiyonu ve smtp portu devre dışıdır, bu önlemi kötüye kullanımı önlemek için her free host servisi standart olarak kullanır.

çhip10line
06-03-2013, 13:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj
Alıntı: badwizard  
Php desteği var tabiki ama free hesaplarda sendmail fonksiyonu ve smtp portu devre dışıdır, bu önlemi kötüye kullanımı önlemek için her free host servisi standart olarak kullanır.

bende öyle tahmin etmiştim bu ayrıntının yazılı olduğu bir sözleşme falan vardır mutlaka ama ben bulamadım belki.. bu modüller çalışmadan ücretsiz hosting'in bir esprisi kalmıyor. en iyisi bilinen firmalardan ücretli host kullanımı...ücretsiz hizmetleri genelde bu işe yeni başlayanlar deneme amaçlı kullanıyor ama eksik hizmet alınca bu işten sıkılıp vaz geçen bir sürü web tasarım meraklısı var..

celalyesil
21-09-2013, 19:18   |  #5  
Taze Üye
8 mesaj
Alıntı: isa_derinkuyu  
Ücretsiz hosting 2000MB Alan, 100GB Trafik  PHP ve MySQL, Site Kurucu  Reklam ya da  Banner yok   Kullanımı kolay site kurucu Sitenizi çok kolay kurabilirsiniz. Site kurucumuz  ile yeni bir bilgisayar kullanıcısı için bile güzel  görünümlü siteler yapmak mümkün! 100  şablondan birini seçin ve siteniz 5 dakika içinde  hazır olsun.

Hiçbir metin bağlantısı yok. Can sıkıcı pop-up reklamlar yok. Banner yok. Zorunlu forum gönderileri yok. Siteniz sonsuza kadar yüzde 100 reklamsız kalacak.

Neden ÜCRETSİZ? Nasıl para kazanıyorsunuz? Bu servisi ücretsiz olarak sunmamızın asıl sebebi, Hostinger® markasının popülerliğini ve tanınmasını arttırmak. Tabi ki, diğer pazarlama ve promosyon tipleri gibi para gerektirmekte. Biz bu masrafları daha fazla kaynak isteyen müşterilerimize hesap yükseltme gibi seçenekler sunarak karşılıyoruz. Aynı zamanda ücretsiz servisimizin bağış seçeneği de vardır. Her gün mutlu müşterilerimizden bağışlar alıyoruz.

Dosya alanı olarak kullanırken geyet memnundum taaki bir oyun sitesi açana kadar. 4 gün önce bir oyun sitesi açtım şuanda internet sitem açılmıyor hostinger'in ana sayfasına yönleniyor. Herhangibir ters durum yok ortada cpanelden baktım normal. Ticket yazdım halen cevap gelmedi. En güzeli yine ücretli olarak alacağım hostingi.

celalyesil
21-09-2013, 19:35   |  #6  
Taze Üye
8 mesaj
Alıntı: isa_derinkuyu  

Dosya alanı olarak kullanırken geyet memnundum taaki bir oyun sitesi açana kadar. 4 gün önce bir oyun sitesi açtım şuanda internet sitem açılmıyor hostinger'in ana sayfasına yönleniyor. Herhangibir ters durum yok ortada cpanelden baktım normal. Ticket yazdım halen cevap gelmedi. En güzeli yine ücretli olarak alacağım hostingi.

Taylan12
31-10-2013, 21:55   |  #7  
Taze Üye
3 mesaj

ücretsiz hosting arıyorum arkadaşlar. tavsiye eder misinz?

celalyesil
31-10-2013, 21:59   |  #8  
Taze Üye
8 mesaj

Hocam yüksek hitli oyun sitesi vs. gibi siteler için kullanmayacaksan tavsiye ederim.

Taylan12
29-04-2014, 23:08   |  #9  
Taze Üye
3 mesaj

Şu anlık kullanıyorum kişisel işlerim ve test amaçlı olarak fena değil. Ücretli hizmetini bilemiyorum ama.

tahamelih
06-04-2015, 12:39   |  #10  
Taze Üye
3 mesaj

ben godaddy'yi tavsiye ediyorum. bedava değil ama bedavaya yakın.

godaddy'den aylık 1 dolar karşılığı web hosting satın almak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz:
1 dolara sınırsız hosting

whoyouare
19-05-2015, 02:19   |  #11  
Taze Üye
18 mesaj

Bedava kullanıp ağzı yananlardanım :( Onun yerine HOSTGATOR'un $0.01 ödeyerek alabileceğiniz hostunu seçin derim.  http://eniyiyabancihosting.com/i ... or-hakkinda-hersey/ burda anlatılmış detaylar. KUPON: 1month1cent

Yok ben illa GODADDY den $1 dolar ödeyerek alayım derseniz http://eniyiyabancihosting.com/i ... dy-hakkinda-hersey/ onunda tüm detayları burda var.

Kısaca işin özü azda olsa birşey ödeyerek hizmet almanız. Yabancı firmalarda ödemenin müktarının HİÇBİR önemi yoktur. $100 da ödeseniz $1 ödeseniz hostgator veya godaddy size ayrım yapmadan aynı desteği verecektir.

Zaten incelemeleri okuduğunuzda daha iyi anlayacaksınız...

SON OLARAK ÜCRETSİZ masallarının gerçek yüzü >Bedava Hosting Tuzağına Dikkat!

Son Düzenleme: whoyouare ~ 20 Temmuz 2015 01:56
Sanane Banane
18-09-2015, 11:11   |  #12  
Taze Üye
1 mesaj

boş yere zaman kaybı 100gb trafik diyor 2 günde bitiyor nasıl bir trafikse, sitenizi otomatikman donduruyor yaptığınız tüm emekler boşa gidiyor

Ferhat Kıran
22-09-2015, 00:02   |  #13  
Taze Üye
1 mesaj

Aynen dediğin gibi. 2 günlük çalışmam gitti. Kopyasınıda alamıyorum . Hosting satın almam gerekiyor oda normalden çok pahalı. Resmen tuzak.. Ücretsiz istiyorsanız bulaşmayın derim.

Buzulkuşu
18-09-2016, 17:17   |  #14  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
41 mesaj

Hiç kullanışlı bir hosting değil. Yaptığınız sitenin tasarımını kendiniz incelerken bile sistem kaynaklarını çok kullandığınız gerekçesi ile hesap askıya alınabiliyor. Bir kişinin üst üste birkaç sayfaya bakması ile bu oluyorsa çok ziyaret alan bir sitenin hâli nice olabilir?